Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van rá esély, hogy újra...

Van rá esély, hogy újra online oktatás lesz?

Figyelt kérdés

2021. aug. 27. 12:28
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
44 szavazat
1 2
 1/16 anonim válasza:
64%
Nem tudom, de nagyon remélem, hogy igen.
2021. aug. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Én is remélem hogy igen.
2021. aug. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Esély mindig van mindenre. Kérdés, hogy mekkora.
2021. aug. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%

Igen. Eddig én is úgy voltam vele, hogy áh, csak nem lesz már megint, de sajnos a delta variáns nem vicc. Én átvészeltem oltatlanul az első két hullámot egy enyhe megfázás szerű tünettel, májusban kaptam meg a második adag vakcinámat végül. Sportolok, fiatal vagyok, egészségesen élek, de egy hete zombinak érzem magam, köhögök, fosok, hányok, erőm nincs, hőemelkedésem van és pozitív lett a tesztem is. Utánaolvastam és kb fél év alatt a vakcina hatása a felére-kétharmadára csökken, szóval az is közrejátszhat, de nem akarok belegondolni, hogy ha rám mindezek után ilyen hatással volt a (valószínűleg) delta variáns, akkor milyen hatással lehet arra, aki oltatlan vagy idős.


Aki tavasszal oltatott, annak ha van is antiteste, már kevésbé védett a fertőzéssel szemben. A népességnek meg majdnem fele nincs is beoltva különböző okoból eleve.

2021. aug. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

én is remélem, hogy igen,

nem kell utazni három órát naponta, és nem kell néznem a tapló gyökerek fejét egész nap, és hallgatnom őket

2021. aug. 27. 15:29
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
5, Kérdező....😂😂😂 Ezek az érvek sem elhanyagolhatók!
2021. aug. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
Lesz, ha nem is most, de lesz. Legkésőbb márciusban újra bezárnak megint, de mivel az oltás tényleg nem fog már annyira védeni ellene, ezért lesznek megint szigorítások. Meg majd jön a covid-22.
2021. aug. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
remélem igazatok lesz
2021. aug. 27. 15:51
 9/16 anonim ***** válasza:
44%
Ukrajnában már novemberre teljes zárlat lesz
2021. aug. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
28%

Kérdező, egyes egyedül magadat okolhatod, amiért 3 órát utazol naponta. De van egy nagyon egyszerű tippem, hogy ne kelljen: kollégium. Nagyon meg tudja könnyíteni az ember életét, ha messze lakik az iskolájától.

Az osztálytársaid gyökérségéhez meg nem tudok túl sokat hozzátenni. Valamiért itt mindenkinek gyökerek az osztálytársai. Csak azt nem értem, hogy akkor mégis mért nem váltanak az ilyen emberek iskolát.

2021. aug. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!