Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor lesz már online oktatás?

Mikor lesz már online oktatás?

Figyelt kérdés
2021. szept. 1. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Ne is álmodj róla kishaver
2021. szept. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Már első nap eleged van?:D
2021. szept. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Ennyi életképtelen embert itt. 🤦‍♀️ Azt vágod, hogy alap esetben nincs ilyen, hogy online oktatás. Képzeld el én anno 12 évig bejártam a suliba és nem szakadt le a lábam.
2021. szept. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Keresd vissza az ilyen kérdéseket...


Amikor mondják, akkor lesz. Én is öeülnék, számomra gyümölcsözőbb volt a tanulás (nem, nem puskáztam), de normális mederben marad minden bizonnyal, és túl kell élni.

2021. szept. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

Sok dátum van, pontosan nem lehet tudni. A tanárok is számítanak rá szerintem, úgy kezdték a tanévet, hogy ha lesz online, akkor…

Remélem minél előbb.


3. Igen, de ez nem alap eset. Nektek nem is volt ilyen lehetőség, el se tudtátok/tudjátok képzelni. 2 éve mi se akartuk, hogy legyen, mi se tudtuk milyen. De most, hogy már két éve tapasztalom (két külön iskolában) rájöttem, hogy sokkal több szabadidőm marad. Nem, nem azért, mert nem tanulok, a tananyagot ugyan úgy tudom, minden óra meg van tartva. Mivel nincs csengő sem, ezért hosszabbak is, van hogy 58-től 56-ig ott ültem, ez sehogy nem 45 perc, majdnem 60. Nem kell utazni, óra után rögtön megírom a házit, és így (jó esetben 3-kor) nem kell hazaindulnom, és leckétírnom, hanem akkorra otthon vagyok, kész a leckém is.

Persze vannak olyanok is, akik nem veszik komolyan, de azok a suliban sem tudnak többet.

Ha idén is lesz, akkor minden perc hiányzás jegyezve lesz, sokkal jobban utána tudnak nézni a hiányzásoknak, leckehiánynak, mint offline, keményebb büntetés is jár érte. Egy szóval keményebb online, mert nem lehet lapítani, eltitkolni semmit, hamarabb észrevehető a hazugság.

2021. szept. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 WidowmakerButt ***** válasza:
100%

Értem én, hogy idegesítő, hogyha már 10-szer teszik fel egy héten ugyanazt a kérdést, de miért is fáj mindenkinek ha másoknak nem kell utazgatni, vírust összeszedni egy nagy társaságban? Már vagy két éve befejeztem a gimit, és örülnék neki, ha újra online lenne, hiszen nem kellene utaznom az egyetemre, nem kellene összeszednem a vírust, amit még a védőoltás sem tud semlegesíteni (elég vicces, nem?)

A második alkalommal már egyre több iskolában vették komolyan az online oktatást a tanárok, így a tanulók sem lóghattak kedvükre. Kérdezem én, miért rossz az nektek, ha mások biztonságos környezetből tanulhatnak?

2021. szept. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!