Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Október 9-től tényleg online...

Október 9-től tényleg online lesz Általános felső, középiskola. Itt olvastam. Igaz lenne? Remélem.

Figyelt kérdés

2021. szept. 2. 09:02
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
57%

"Még 2 évig biztos nem lesz online oktatás,"


nem két év, még két hónap se kell az újabb online-hoz. Okt közepe végétől az lesz.

2021. szept. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
87%

#11! Ez egyrészt egyáltalán nem biztos, csak szerinted. Másrészt nem úgy értettem. 2 évig folyamatosan biztos nem lesz online, mivel azt írta, még 2 éve van. Hiába nyűglödik, ha esetleg lenne benne pár hónap, amikor nem kell bejárnia, nagyobb részt még bőven be kell.

Kérdező! Ok.,hogy ott volt olyan képzés, de amikor jelentkeztél nem tudhattad, hogy valaha is lesz online, tehát bejárással együtt vállaltad. Pont. Ha megbántad, nem kötelező, otthagyhatod, de nehogy már egy egész ország neked ugráljon!

2021. szept. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
80%
Miért kell úgy savazni a kérdezőt, mintha döntési joga lenne? Nem egyik vagy másik diák kedve szerint fog alakulni. Van, aki a jelenlétinek örül, van, aki az online-nak. Nem rajtunk múlik, de van, akinek jobb lesz, van, akinek rosszabb. Reménykedni csak lehet, nem?
2021. szept. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
63%
250+ fertőzött volt ma, ilyenkor tavaly már bőven 300-400 felett voltunk, a negyedik hullám még a közelébe se fog érni a második hullámnak sem, ezért maximum kötelező maszkhasználat lesz és a védettségi kártyák visszahozása.
2021. szept. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
12; jajj dehogynem. Vitya nagy haverom majd lezsirozom vele... pff
2021. szept. 2. 16:20
 16/28 anonim ***** válasza:
71%
9-es nincs minden egyetem városban mindenféle egyetemi szak énis jobban örülnék online oktatásnak ha valaki pl: 100 km lakik az egyetemtől valaki lehet azért jár oda mert az van hozzá legközelebb!
2021. szept. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 WidowmakerButt ***** válasza:
57%

Nem értem ezeket a "lusta vagy bejárni?" válaszokat. Nem értem miért fáj az nektek, ha másoknak nem kell iskolába járni, és otthonról tanulhat. A mi giminkben komolyan volt véve az online oktatás, így szerintem nem kellene mindenkit egy kalap alá venni, mintha mindenki leszarná az egészet, pedig sokan igenis szeretnének jó érettségit írni. Nekem nagyon jól jött, hogy nem kellett reggel a hidegben a nagy tömegben fáradtan utazgatni oda-vissza, főleg hogy órákra volt tőlem a sulim


A kérdésre rátérve, ne higgy ennek az oldalnak, mindenki terjeszti itt a kamu infókat, hogy leállítsák az embereket akik állandóan az online oktatásról kérdeznek. Nem lehet biztosan tudni, hogy mi várható, de véleményem szerint valószínű, tekintve hogy az előző alkalmakkal is ugyanez volt: Hangoztatják, hogy nem lesz online oktatás, majd mégis a tanév majdnem háromnegyedét onlineba töltjük. Csak idő kérdése, és megtudjuk, hogy mi lesz

2021. szept. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Igaz 17es. Mindig mondtak h majd ekkor meg akkor visszamegyunk, kozben meg csak majusba mentek vissza ( nekunk csak aprilisig volt tanitas tavaly)
2021. szept. 4. 12:55
 19/28 anonim válasza:
Kollégium nem opció?
2021. szept. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
19, ??
2021. szept. 7. 12:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!