Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A neptunkód mesterképzésben...

A neptunkód mesterképzésben is ugyanaz marad, mint alapképzésben volt, akkor is ha másik egyetemen csinálod a mestert?

Figyelt kérdés
illetve, ha 2 alapképzésre jársz párhuzamosan, mindkét suliban ugyanaz a neptunod?
2021. szept. 4. 19:47
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Igen, de még nem konvertálták át, ezt 27-ig intézi a TO. Majd megírom maradt-e.
2022. júl. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Maradni fog szerintem, mert az imént kaptam egy hivatalos bejegyzést a meglévő Neptunomba, hogy xy képzésre felvételt nyertem, de a bal felső sarokban nem tudok még a képzések között választani.
2022. júl. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanaz maradt, mesterszak másik egyetemen.
2022. júl. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Ti kaptatok az egyetemről emailt a neptun kódról? Akkor is, ha maradt, akkor is , ha változott.

Én egy másik egyetemen csinálom a mestert, még nem kaptam hivatalos értesítést a neptunba lépéshez, de próbáltam a régi neptun kódommal nem enged be.

2022. júl. 28. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Vodafonelive ***** válasza:
100%
#24, azért nem enged be, mert másik egyetemnél a jelszavad más, de a ne0tun kód ugyan az. Az alapértelmezett jelszót próbáld meg használni, születési év, hónap, nap és első bejelentkezésnél meg kell változtatnod.
2022. júl. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Még így sem enged be. Akko várok még, mert még nem kaptam hivatalos értesítést sem..
2022. júl. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!