Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A neptunkód mesterképzésben...

A neptunkód mesterképzésben is ugyanaz marad, mint alapképzésben volt, akkor is ha másik egyetemen csinálod a mestert?

Figyelt kérdés
illetve, ha 2 alapképzésre jársz párhuzamosan, mindkét suliban ugyanaz a neptunod?
2021. szept. 4. 19:47
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

10

nem azt bántam meg, h. otthagytam, hanem, h. egyáltalán elkezdtem, azóta az a szak és tanszék ott meg is szűnt, nem piacképes szakról beszélünk.

2021. szept. 5. 01:42
 12/26 anonim ***** válasza:

10 vagyok

Köszönöm a választ! Így abszolút megértem!

2021. szept. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

2000-2005ben(!!!!) végeztem még bolognai rendszer előtt egy osztatlan egyetemi képzést.


Most, 2021ben jelentkeztem egy MSc-re felvettek egy tök más egyetemre-és mi a neptun kódom? Ugyanaz.

2021. szept. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

13

amikor én kezdtem, még neptun sem volt.

aztán passziváltam, mikor visszamentem, adtak egy neptunkódot, de emlékeim szerint nem volt rendesen bevezetve semmi a korábbi jegyeim közül.


a sulit mikor végleg otthagytam, kaptam egy hivatalos levelet, h. megszűnik a hallgatói jogviszonyom, de ebben a levélben nem volt benne a neptunom, se az oktatási azonosítóm, pedig ezeket illik feltüntetni minden ilyen iratban.

2021. szept. 5. 13:08
 15/26 anonim ***** válasza:
Én szintén félbe hagytam egy képzést (2011-ben) és teljesen más neptunkódot kaptam idén. Bár tény és való, hogy azóta változott a vezetéknevem.
2021. szept. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
15, amikor otthagytad a képzést, mi szerepelt a hivatalos tájékoztatásban?
2021. szept. 5. 21:25
 17/26 anonim ***** válasza:
2010-től 3 egyetemi képzést végeztem el, három különböző egyetemen. Mindet végig csináltam és mindenhol ugyanaz volt a neptun kódom. Sőt most egy negyedik egyetemen is ugyanazzal a neptunkóddal tudok belépni az oktatói felületre.
2021. szept. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

15 vagyok

Az egyetemtől szerintem semmi infot nem kaptam anno. Gondolom tudomásul vették, hogy nem iratkoztam be a 3. évre. 😃

2021. szept. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Az én neptunom olyan, hogy se egy betű, se egy szám nem stimmel egy darab személyes adatommal sem. Vagy pl. akinek X van benne, annak is elég kevés a valószínűsége, hogy a személyes adataiból vették át. Szerintem random generálja a rendszer. Most megyek mesterre, ugyanazon az egyetem folytatom, ahol az alapképzést is csináltam, kíváncsi vagyok, hogy marad-e.
2022. júl. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Vodafonelive ***** válasza:
#19, ha belépsz a neptunodban, bal felső sarokban van egy lenyitható fül, nézd meg, hogy tudsz-e váltani alap vagy mesterképzés között, ha nem akkor is ott kell majd megnézned a jövőben ezt.
2022. júl. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!