Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Testvérim! Jelenleg hogy...

Testvérim! Jelenleg hogy álltok a digitális oktatás gondolatával?

Figyelt kérdés
Egyelőre nem valószínű, hogy lesz, de bármi előfordulhat októbertől. Nektek lenne hozzá még erőtök kedvetek két "fura" év után? Vagy sokan várjátok?

2021. szept. 5. 22:08
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
32%

#10 jelenleg mesterképzést csinálok, mellette dolgozom egy Big4-nál gyakornokként. Online oktatás alatt rajottem mennyire felesleges bejarni. Ugyanugy meg tudtam tanulni mindent.


Mondjuk nekem egyeni tanrendem van es igy se kell bejarnom. :D

2021. szept. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
33%
11-es, tok igazad van. Az elozo felevben teljesitettem a legjobban eddig. Megvolt mi az anyag es a szakirodalom, elolvastam, online levizsgaztam es kesz. Tok felesleges lett volna ott ulni.
2021. szept. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
88%

"Megvolt mi az anyag es a szakirodalom, elolvastam, online levizsgaztam es kesz. Tok felesleges lett volna ott ulni."

Akkor neked tök felesleges volt elvenni a helyet mástól, jobban jártál volna, ha eleve levelezőre mész.

2021. szept. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
17%

#13 kepzeld, gyakornok egy cegnel nem lehetsz levelezoskent. Wow!


En gyakornok vagyok es hiaba mennek at levelezore, nem mehetek.

2021. szept. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
39%

13-as: levelezos vagyok. Csak ez a szo szoros ertelmeben nem azt jelenti, hogy nem kell bejarni, okoska. Pentek-szombat egesz nap ott kellene ulni, es egy adagban kapod meg az egesz targyat, ugy, hogy a fuleden jon mar ki. Uljel bent te reggel 8 es du 5 kozott.

A levelezo kepzesen valojaban nem leveleznek. Az online oktatassal volt tenylegesen az a jelentese, amit te is hiszel.


Kulonben meg: ha nappalis lettem volna, akkor se veszek el helyet senkitol. Pontjaim alapjan az az en helyem, nem mase, es azt kezdek vele, amit akarok. Ha valaki lemaradt, az nem az en hibam, tanult volna jobban, lett volna tobb pontja, hogy bejusson. K.vara nem helyfoglalosdirol van szo, hanem azt a helyet nekem osztottak, igazsagos versenyben.

2021. szept. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
38%

"amit te is hiszel"

Na, megjött okoska, aki azt is tudja, hogy én mit hiszek...

2021. szept. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%

Csodas reakcio egy hosszu valaszra. Ennyit fogtal fel belole? Kulonben meg te irtad, hogy akkor nekem a levelezo valo, vagyis azt hitted, ott eleve nem kell soha bejarni.

Probalkozz csak, de te irtad le, okoska. Inkabb tanulj meg ervelni. Sot: tanuld meg azt mondani, hogy "bocsi, ezt beneztem".

2021. szept. 13. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
38%

Bocsi, ezt benézted, egy pillanatig sem hittem, hogy a levelezősök egyáltalán nem járnak be.


""Megvolt mi az anyag es a szakirodalom, elolvastam, online levizsgaztam es kesz. Tok felesleges lett volna ott ulni."

Akkor neked tök felesleges volt elvenni a helyet mástól, jobban jártál volna, ha eleve levelezőre mész."


Akkor elmagyarázom, mert látom, mégiscsak kell a segítség: akinek a sikeres vizsgához elég megkapnia az anyagot meg a szakirodalmat, és tök fölösleges ott ülnie az előadásokon, szemináriumokon meg gyakorlatokon, annak untig elég, ha néha bemegy, mint a levelezősök (pont azért, hogy megkapja az anyagot), vagyis nincs értelme neki nappalis helyet fenntartani, azaz az ő helye simán odaadható lenne másnak, aki értékelné azt, hogy az egyetem sokkal többről is szól, mint a nettó önálló tanulásról.

2021. szept. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
39%

Még mindig te nézted be, mert világosan leírtam, hogy levelezős vagyok. Vagyis nekem nem kell nappalis helyet fenntartani. Mert nem vagyok nappalis. Felfogtad végre?


A többi csak mosakodás, de ebből már nem jössz ki jól. Szerintem ne erőlködj tovább.


"aki értékelné azt, hogy az egyetem sokkal többről is szól, mint a nettó önálló tanulásról."


Kösz, de nekem ez már megvolt az előző egyetemen. A bulik meg kocsmázások. Ezt én már kiértékeltem, és elég is volt bőven. Az egyetem igenis a nettó tanulásról szól egy levelezős képzésen. Többnyire családos felnőtt emberek járnak rá, vagy olyan nemcsaládosok (illetve ezen variánsok keresztmetszete), akiknek a munkahéten más dolga van, vagyis már nem érnek rá a "többről szóló" dolgokra. A mi esetünkben még az az 1-2 napnyi bejárás is időt vesz el a családtól, a lakóhelyi kötelezettségektől, stb. Online oktatással kiválóan mehet a kettő együtt, és akkor az tényleg "levelezés".

2021. szept. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
26%
Még valami: "azaz az ő helye simán odaadható lenne másnak" nem, továbbra sem. Nem értetted meg, elmondom még egyszer: NINCS ilyen, és nem is lesz soha, hogy majd annak osztják ki az egyetemi helyet, aki megfelelően éli meg az egyetemi éveit. Amolyan elvárhatóan. Nem ez a szempont, érdekes is lenne. Vagyis: ha nappalis lennék (amiről ugye tisztáztuk már párszor, hogy nem vagyok, de játszunk el a gondolattal megint), akkor sem lenne releváns, amit írsz, mert mindenki azt és úgy tesz a pontszámai alapján megszerzett helyével, amit és ahogy akar. Ha nettó tanulással tölti ki az idejét, akkor azzal. Ha csak bulizni jár, akkor ez van és kész. NINCS olyan, hogy ki érdemli meg, és ki nem. Akit felvettek, mert megvolt a pontja, az megérdemli. Ennyi, nincs további ragozás. A nappalis helyet kiosztják, de nem fenntartják annak, aki szerinted érdemes rá. Keretszámok vannak, a hallgatók után kap az egyetem pénzt. Elhiszed, hogy pont lesz.rja, hogy a hallgató meg úgy egyébként miként éli meg a saját egyetemista létét? Ne írogass már ilyen hülyeségeket kérlek. Ha ennyire bántja a csőrös a dolog, akkor tanuljál, szerezz pluszpontokat, és felvételizz jövőre, hogy jól megérdemeld. aztán éld meg úgy, ahogy akarod. De ne másokon vezesd már le a frusztrációdat, és főleg ne akard már megmondani, hogy másvalaki jogosan jár-e egyetemre, vagy sem. Fejezd ezt be.
2021. szept. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!