Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakdolgazatnál nem egyetemi...

Szakdolgazatnál nem egyetemi téma?

Figyelt kérdés

Wgy cégné vagyok gyakornok és az ottani konzulensemmel kitaláltunk egy szakdoga témát,ami beleillik a munkakórömbe és vannak hozzá céges anyagok.

Felkértem az egyetemi releváns konzulenst is, emailben elküldtem a szakdoga tervezetét,azt írta örömme elvállalja.

Ez mind szép és jó,csak az egyetem szakdoga témakörei között ez a téma egyáltalán nincs ott. Az nem gond?



2021. szept. 9. 11:04
 1/4 A kérdező kommentje:
*bocsi a helyesírásért,telóról gyorsan írtam.
2021. szept. 9. 11:05
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az iskola jellemzően "témajavaslatokat" ad meg. Konzulenssel egyeztetve eltérő téma is lehet. Ha az oktató elvállalt, akkor nincs akadály.
2021. szept. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi!!

És az nem gond,ha én ezt az új témát nem jeleztem tanszéken vagy ilyesmi? Tervezetet sem töltöttem fel sehova.

Vagy nem is kell?

Sajnos az egyetem konkrétan semmiről nem tájékoztat minket soha első óta,úgy kel összefogva rájönnünk mindenre.

2021. szept. 9. 11:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén, én nagyon régen (20 éve) diplomáztam. Akkor kb csak a témakörök voltak hozzárendelve az oktatókhoz, mi pedig odamentünk az általunk kitalált címmel, amire ha rábólintott, akkor írtuk.. és ennyi.

Ha jól rémlik, volt egy űrlap, amin le kellett adni a TO felé a szakdolgozat címét, konzulensek (külső, belső) nevét.


Most ugyan tanulok, de még messze a szakdolgozat. Jelenleg minden konzulens megadott egy 15-25 címjavaslatból álló listát, amik szerintem kb arra jók, hogy ihletet merítsen az ember. Ezek alapján nyilván lehet más cím is, ha erről egyeztet az ember a konzulenssel.

Most is biztosan valamilyen módon jelezni kell, hogy mi a témád, de szerintem ez most már biztosan elektronikus úton megy. Nem kerestem még, hogy a neptunon van-e ilyen funkció, de a TO tuti tud erről felvilágosítást adni.

2021. szept. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!