Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Amúgy, egyre többet olvasom...

Amúgy, egyre többet olvasom itt is, hallom a buszon, faluban, egyszóval mindenhol ezt a bizonyos október 15. dátumot. Most tényleg akkor állunk át onlineba? Semmi hír nem volt róla, (persze 2020. márciusa, reggel semmi, este jött a hír)

Figyelt kérdés
Vagy honnan veszik/veszitek? Félreértés ne essék, szerintem én örülnék neki a legjobban, de hiába nézem hivatalos oldalon, sehol semmi. Bár tudom, sok minden ami Gyakorin van, az megvalósul. (Amúgy szerintem a vadászkiállítás után 1-2 hét, hogy a hü1yéknek ne tűnjön fel olyan hamar. Tehát szerintem olyan október-november táján jön az online :)

2021. szept. 13. 23:07
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
20. Melyik egyetem?
2021. szept. 19. 07:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!