Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy megy a felvételi pontszám...

Hogy megy a felvételi pontszámítás?

Figyelt kérdés
Februárban lehet jelentkezni az egyetemekre és ha nekem csak február után május körül lesz meg a nyelvvizsgám akkor azt nem számítják be a pontokba? Vagy valahogy tudom jelezni nekik februárban, hogy majd lesz nyelvvizsgám is?
2021. szept. 15. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Felvi.hu
2021. szept. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ami július elejéig megvan, az beleszámít. A jelentkezést kell februárig beadni, utána még van időd. Sokan májusban érettségiznek, ők honnan tudnák, hogy hogy fog sikerülni már februárban :D
2021. szept. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok idióta nyilván néztem ott is, de nem találtam.
2021. szept. 15. 10:51
 4/6 A kérdező kommentje:
#2 köszi :)
2021. szept. 15. 10:52
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én idén érettségiztem, nekünk július 8-is kellett leadni minden dokumentumot. Szóval valószínűleg nektek is valahogy így lesz.
2021. szept. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2021. szept. 16. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!