Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tudom kérelmezni, hogy...

Hogyan tudom kérelmezni, hogy online folytathassam az iskolát?

Figyelt kérdés
Az iskolám oldalán nincs fent semmi ilyen dokumentum vagy ilyesmi, a neten meg nem találtam semmit erről csak más iskolák erre szoló kérvény lapjait.

2021. szept. 16. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél ennyire életképtelen, kérdezd meg az egyik tanárodat.
2021. szept. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
miért szeretnéd online folytatni?
2021. szept. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Online nem lehet folytatni. Magántanulóként lehet, de feltételei vannak, nézz utána. Ha fennáll, akkor azt kérvényezheted és magántanárokkal tanulhatsz online, de sokba fog fájni, így nem árt ha elmész diákmunkára mellette.
2021. szept. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A magántanuló státuszt rendívül megszigorították, súlyos betegséggel meg ilyesmivel engedélyezik csak, kivizsgálnak mindent körülötted. .
2021. szept. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De lehet.. a vírusra való tekintettel illetve, ha veszélyeztetett emberrel élek egy háztartásban, és ez nem magántanulói kérvény. Azért köszi :D
2021. szept. 18. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!