Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Neptun PowerUP használata...

A Neptun PowerUP használata megengedett vagy származhat negatív következmény a használatából?

Figyelt kérdés
Sehol nem találtam erre egyértelmű választ, olvastam olyanokat, hogy kicsapás is lett a dologból egyes egyetemeken, de nem értem, hogy egy mindenki számára ingyenesen hozzáférhető script végett, hogy lehet vagy igaz e egyáltalán. Szimpatikusak a plusz funkciók amiket nyújt, de nem szeretnék belőle hosszútávon problémát, annyit nem ér.

2016. aug. 10. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Használd egészséggel! :DDD

Nem jogellenes, sokan élnek vele.

2016. aug. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2016. aug. 11. 10:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem is hallottam róla :O . Nem nagyon bugos? Nem lehet vele könnyen hibákat véteni, pl. hogy felveszel vagy leadsz tárgyakat, amiket később nem módosíthatsz, vagy eleve észre se vetted, hogy fevetted vagy leadtad, stb.? Érdemes letölteni?
2016. aug. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem érdemes. Nem az a célja, hogy megnehezítse, hanem hogy megkönnyítse a dolgod :D
2016. aug. 11. 12:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Jólvan, hát kipróbálom! :d
2016. aug. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!