Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Iskolában lehet így munkát...

Iskolában lehet így munkát találni?

Figyelt kérdés

Nincs meghirdetve hely a kormányzati oldalon.

Végzős hallgatóként ha a tankerületnek (tudom, hogy ha az iskolát kérdezném, kellene ember, de tudom, nem ők döntenek) elküldöm az önéletrajzomat és a motivációs levelet, el lehet valamit érni vele? Lehet helyet találni így?

Akár ped.asszisztensként vagy napközis tanítóként is jó. Ami mellett az utolsó évet még végig tudom csinálni.



2021. szept. 20. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem a suli, a fenntartó dönt.
2021. szept. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt én is tudom, a kérdésben is benne van.
2021. szept. 20. 10:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen. Mindenképp küld el az önéletrajzod a tankerületnek. A tankerület lementi és ha kell ilyen olyan végzettségű valalki ezek közül szoktak keresgélni és ha nagyon nem találnak senkit akkor szokták meghirdetni csak az állást a kozigallas-on. Nem tudom milyen végzettséged van de érdemes továbbá a szakképzési centrumnak, illetve az egyházi suli fenntartóknak is elküldeni.

De ajánlom, hogy közvetlenül a sulinak is küld meg, amelyik közel a van hozzád vagy szívesen dolgoznál ott mert ha lesz/van üresedés (és szimpatikus vagy az iskola igazgatónak) akkor már úgy írják meg a kérelmet hogy téged szeretnének a távozó kolléga helyére és kész.

Viszont ha még tanulsz akkor lehet csak megbízásos lehetsz maximun mert rendes állományba csak befejezett végzettséggel tudnak felvenni(kinevezni) legalább is az állami szektorba. Pontosan nem tudom szabalyokat de ha felhívod a tankerületet kérsz egy tanügyes kollégát az meg tudja mondani, hogy ebben az esetben milyen lehetőségeid vannak. Sok sikert!

2021. szept. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Általános iskolába szeretnék csak menni. Ahhoz nem "jó" a végzettségem, kelleni fog az új.

A közeli iskolában tudják, hogy bármikor mennék. Gyakorlatra is hozzájuk járok.


D köszönöm, igazán hasznos volt :)

2021. szept. 22. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!