Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ismét digitális oktatás lesz...

Ismét digitális oktatás lesz az egyetemeken?

Figyelt kérdés

2021. szept. 20. 13:09
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
24 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
A vadászati világkiállítás után remélem az lesz fárasztó mindig lebuszozni 1 órát az egyetemre
2021. szept. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%

Én meg remélem, hogy nem lesz utána sem, pedig én is 1-1 órát buszozok oda-vissza.


Nálunk az online oktatás egy kalap szar, én pedig végzős vagyok.

2021. szept. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Ha ezt úgy érted, hogy mindenkinek minden órája online lesz, akkor nem. Ha úgy, hogy lesznek, akiknek lesz online órájuk, akkor már most az van. Szóval mi a kérdés?
2021. szept. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

"Szóval mi a kérdés?"


#2 vagyok, valószínűleg az, hogy bezárja-e a kormány kötelezően az egyetemeket a vadászfasság után...

2021. szept. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%

#4 köszönöm. Ez esetben a válasz: bízom benne, hogy nem.

Nincs értelme az 10-20 fős 100%-ban oltott csoportot hazaküldeni, ahol mindenki 20 éves és minden tanár 30-40 (akik szintén oltva vannak) és akik amúgy a 200-400 fős előadókban vannak, többnyire nyitott ablaknál. Inkább legyen kötelező maszk meg ilyesmi, de ne legyen kötelező online. Feltételes jelenléti az oké. Beszélje meg a tanár és a diákok, hogy hogy legyen. Nálunk teljes egyetértés lenne.

2021. szept. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%

Örülnék neki, rohadtul elegem van az egész egyetemből már, így is úgy is szivatnak. Online elk*rtak valamit az egyik tárgyamból tavaly és emiatt szívok idén (meg jó pár szaktársam), pedig én is végzős vagyok. Nem bánnám, ha itthon szépen már összeb@szhatnám az egészet és legalább nem idegelnének ki a f@szságaikkal élőben. Utazni se szeretek már odáig, meghogy két előadás között van négy óra szünet, kiidegel az egész.

De persze megértem, aki szeretne bemenni, de nekem nagyon előnytelen az idei oktatás és pikkelek az egész karra, ahogy intézik a dolgokat.

Nagyon megnyugodnék, ha online lenne, bár ez úgyse kívánság kérdése. Hiába néz ki úgy, hogy lehetséges lenne, de akkor is sok az oltott, ami egy nyomós érv az online oktatás ellen, de a maszkot meg lázmérést stb. tuti visszahozzák.

2021. szept. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
97%
Én azért gondolom hogy lesz, mivel azért egyetemeken vannak külföldiek is, a reggeli buszozásnál egymás nyakában van mindenki, emellett azért a 100+ fős előadásokat nehezen tudják "covidbiztosra" megoldani...de lehet marad egy "erősebb hibrid" avagy az előadások online lesznek, gyakorlatok jelenlétiben.
2021. szept. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!