Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen hangulatban várjátok a...

Milyen hangulatban várjátok a holnapi iskolakezdést?

Figyelt kérdés

1.jó

2.rossz

3.lesz@rom


Számokkal válaszoljatok,indokolni is lehet a választást:)


2010. aug. 31. 18:48
1 2
 11/15 anonim válasza:

2


szomorú vagyok, depressziós, miután megtudtam, hogy milyen szar tantárgyaim lesznek, ráadásul tavaly év végén, egy nagyon rendes tanárt ígértek németre, erre megkaptuk ugyanazt, aki tavaly tanított. Szóval elment az életkedvem.

2010. aug. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:06


Hát nem irigyellek!Tudod mit a német tanár ellen,meg fogjatok össze és tüntessetek,pl. mindenki üljön néma kussban mikor kérdez valamit a tanár,vagy hasonlók:)Próbáljátok valahogy kitúrni az osztályból,mert úgy tanulni egy tantárgyat hogy a tanár ellenszenves,annál rosszabb nincs!!Azért kitartást és sok erőt!!,)

2010. aug. 31. 19:11
 13/15 anonim ***** válasza:
igazából a 3asra szavaznék. de kicsit várom is. új egyetem, új emberek. pontosabban új bulik, új csajok.... :-D
2010. aug. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Félek, hogy valami bajom van, de én nagyon várom a sulit. Bár már most azon agyalok, hogy ez az utolsó évem...:(

Egyébként én sem kedvelem a "korán" kelést.

Remélem sikerül felkelnem 7:30-ig, aztán készülődni és 50-kor elindulni:)))))))))

2010. aug. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:15



Hihi,nincs veled semmi baj!!Örülj,hogy már ez az utolsó éved,viszont ez keményebb lesz kicsit,a felvételi miatt is,szóval hajrá!:)

2010. aug. 31. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!