Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol lehet panaszt tenni egy...

Hol lehet panaszt tenni egy iskola ellen, ha nem szereznek tanárt?

Figyelt kérdés

11. osztályos gimnazista a fiam, jó egyetemen szeretne majd továbbtanulni. Viszont kevés a tanáruk jelenleg, így olyan dolgok fordulnak elő, hogy magyartanárt küldenek be helyettesíteni biológiára, a kémiát a német-töris osztályfőnöke tartja év eleje óta...


Elveszik az esélyt a diákoktól, hogy bejussanak az orvosira.



2021. szept. 26. 19:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
71%
Nem veszik el. A diák leül, megfogja a könyvet és tanul. Ez a titok. Lehet okolni minden külső körülményt, de az csak hazugság. Seggelni kell. Az orvosin se fogja majd senki a kezét, hogy kisfiam, hadd magyarázzam el neked, ez hogy van. Ott lesz több ezer oldal, aztán told neki!
2021. szept. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Tankerületnél, bár gyanítom, hogy nem fognak csinálni semmit se így szeptember végén. Tévedjek én, de ilyenkor nem fognak tudni leigazolni egy tanárt, csak ha szerencséjük van.
2021. szept. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
70%
kEVÉS a tanár, ezzel a tankerület sem fog tudni mit kezdeni. Most persze el lehet gondolkodni azon, hogy a társadalom tanár ellenessége visszaüt. mégiscsak kellenének a "lusta, rossz, nem oDAavaló" tanárok. De van egy jó hírem is. Magánban, reális áron majd felkészítik egyetemre a gyereked.
2021. szept. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%

Ott, ahol a bolt tulajdonos tehet panaszt, hogy senki nem akar nála dolgozni.

.

Ha a tanár nem akar abban az iskolában dolgozni, mégis, mit tehet arról az iskola?

.

Ha az úszni nem tudó kacsa vízbe fullad, a vizet kell okolni?

2021. szept. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
A tankerület kiadja a pályázatot a tanári állásra és vagy lesz jelentkező, vagy nem. Inkább nem.
2021. szept. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Hiába panaszkodsz ez nem a tanárok és a tankerület hibája, hanem az alacsony fizetésé es a nem megbecsült tanári pályáért. Sajnos nincs elég tanár, hiába fogsz könyörögni ha nincs ki betöltse az állást .
2021. szept. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is előre félek, mert olyanok tanítanak már most általános iskola 4.osztályban akik most végzik a tanító szakot. (2.évfolyam) Mi lesz így a gyermekekkel? Tanuljon otthon #1-es válaszoló? Akkor miért járjon iskolába?

Kérdező, sajnos ez van, nem lehet mit tenni. Nincs tanár és még ezután mennek majd nagyon sokan nyugdíjba. Akkor mi lesz.....

2021. szept. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Egyrészt megértem a tanárokat, mert néztem a bértáblájukat, nettó 145-ért én sem mennék el diplomásként dolgozni.


De attól még a gyerekem jövője a tét, és elegem van abból, ami az iskolában folyik.

2021. szept. 26. 23:14
 9/24 anonim ***** válasza:
77%
Jogos kérdező!
2021. szept. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező! Az iskolai oktatás a középszintű érettségire készít fel alapból. Ha lenne tanár, akkor sem jutna be az orvosira, ha nem tanul külön is.
2021. szept. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!