Ki lehet ez a tanár?

Figyelt kérdés

Sziasztok jár itt valaki a Győri Kovács Margit középiskolába?

Nem tudjátok hol lehet megnézni az ott lévő tanárokat nincs valahol egy lista amin rajta van hogy ki mit tanít?

Mert ezt az iskola honlapján nem találtam meg pedig sok iskola honlapján fenn van.

Igazából egy tanárt keresek aki nem tanít és a nevét sem tudom, előbb utóbb úgy is kideríteni de gondoltam föl teszem ide is, mert miért is ne?

Próba szerencse.

Egyébként azt nyilván nem fogom leírni hogy melyik osztályba járok meg hogy hogy néz ki ez a tanár na talán leírom a végén.

A lényeg hogy azt hiszem talán valami divatszabászatot tanít valamit ami összefügg a varással és a divattal meg a ruhákkal asszem ezek a tanárok között csak kettő van...

Szóval ha valaki tud ilyen listáról vagy képről annak megköszönném?

Köszi előre a válaszokat és légyszi ne piszkáljatok azzal hogy miért nem kérdem meg.



2021. szept. 27. 20:00
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*ki fogom deríteni
2021. szept. 27. 20:01
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Keresztúri Ágoston
2021. szept. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Nincs fent a tanárok órarendje? Vagy a többi diáké? Onnan talán ki tudod keresni ezek alapján
2021. szept. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3 pont ez a furcsa nincs fent a honlapjukon, de még utánna járok.
2021. szept. 28. 00:44
 5/14 A kérdező kommentje:
2 uttánna nézek
2021. szept. 28. 00:44
 6/14 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi a válaszokat, szólok ha megtaláltam.
2021. szept. 28. 00:45
 7/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nem találtam még meg...
2021. szept. 29. 06:22
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudja egy osztálytársad esetleg? Vagy, ha egy tanárral beszélsz a folyosón és meglátod, kérdezz rá, hogy "Elnézést, a /valahogy kinéző/ tanár úrnak mi is a neve? Egyszer szóba került, de elfelejtettem 😅".

Vagy valami hasonló?

2021. szept. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem olyan egyszerű de persze van értelme annak amit mondasz 8-as mert nem nagyon akarok róla kérdezgetni én inkább ilyen kideritős tipus vagyok nem akarom hogy tudják hogy róla kérdezgettem, és szerintem minden tanár akit ismerek tudja hogy nem tanit de azért köszi a válaszodat.
2021. szept. 29. 22:16
 10/14 A kérdező kommentje:
Valaki nem tudott meg valamit mert en meg nem jutottam semmire amugy a kerdezo vagyok csak kitoroltem a kerdest
2021. okt. 21. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!