Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyek voltak a legviccesebb...

Melyek voltak a legviccesebb dolgok, amik történtek veletek online oktatás alatt?

Figyelt kérdés

2021. okt. 3. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
A kötelező olvasmány kapcsán kérdezett valamit a Tanárnő az osztálytársnőmtől. Erre annyi hallatszik csak, hogy lapozza a tankönyvét a megoldás után és "Mi a picsa, el sem olvastam ezt a szart bazdmeg". Erre a Tanárnőm: "/keresztneve/... Legalább a mikrofont kapcsolnád ki"😂
2021. okt. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Messengeren tartott elv korrepet a matektanci,nem volt kötelező,de sokan beléptek már csak azért is,és elvileg 15 percig még utána nem tudott kilépni,meg voltak problémák hanggal is,amihez kérte a segítséget,de nem hallotta őket,mert le volt némítva,én el tudtam képzelni a jelenetet mert tényleg szerencsétlen volt🤣 A másik az személyes,hogy amikor feleltem,gyorsan ledaráltam a németet,nagyon max 3 perc volt a tétel,elbúcsúztunk,aztán rám írt a nő egyből,mert közbe kislánya a háttérben ült kómásan elv,és megkérdezte az anyjától,hogy ,,Anya ez most kínai volt?" De belegondolva a helyébe,azt hittem volna,hogy vírusos lett a gép😂


Sajnos az az egy online óra,meg az ilyen egyéni feleléseken kívül (2 tárgyból) nem volt óra,de akkor lettek volna élmények,így is néhány yt-on ami fent van,nagyon jók😂

2021. okt. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egy csomó hülyeséget írtam a töri tanáromnak 😂😂😂
2022. márc. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!