Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A te iskoládban volt már...

A te iskoládban volt már punkok és skinek között viszály?

Figyelt kérdés
mennyire volt komoly?
2010. szept. 1. 15:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én ilyen tekintetben egészen konszolidált suliba jártam. Oké volt pár gót, rocker, rapper meg diszkós, de ilyen "villongások" nem voltak, vagy ha igen, nem a stílusok miatt...
2010. szept. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nálunk előbb b@szták volna ki a punkokat és társaikat, minthogy viszálykodni támad kedvük. Szóval nem volt ilyen probléma. Csak sajnos elszaporodtak ott a bu.zik, de szerencsére már egyetemre megyek, nem láthatom a cuki piros répanacikat.
2010. szept. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát szerintem inkább a skinek szokták kezdeni... amúgy nem azokra a punkokra gondoltam akik tarajos csövesek és igy tarhálnak... hanem akik azért tudják is hogy mit 'képviselnek'
2010. szept. 1. 16:10
 4/14 anonim ***** válasza:
És mégis mit képviselnek? semmit! Hülyeség az egész...
2010. szept. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

mit képviselnek? azt hogy van még ember aki nem adta el magát a médiának, vannak még olyan emberek akikre nem mondható hogy 'tömeg', aki még valamit gondolkodik és nemelég neki az amit a szájába raknak... ja ezt az olyan punkokra mondom mint hatóságilag tilos vagy alvinék... egyik sem arról szól hogy kinek mekkora a taraja és hány kitűzője van... hanem arról hogy nem k.rvult még el mindenki, van még olyan a földön akit nem a gazdaság irányít. Hiszen nézz körbe akárhol, mindenhol reklámok, playback sztárok, vagy csak kapcsold be a tévét. istenítik amerika szemetét mint ladygaga vagy twilight vagy david guetta, de ha ez nem lenne elég már a magyar zeneipar is készíti a klónokat, pl sp, fluór. és lehet hogy ezt nem lehet megállítani, de nekem elég az hogy az én életemet nem befolyásolja az hogy a viva szerint mi a trendi, és megtudom fogalmazni hogy mit miért szeretek, és hogy más lássa nem haltunk még ki.


az hogy a skinheadség divat meg abból látszik hogy össze lonsdale szarokban jár. kb mint hogy minden második deszkás vans reklámtáblának képzeli magát

2010. szept. 4. 23:06
 6/14 anonim ***** válasza:
szép szavak..., de akkor is hülyeség. Téged is a média irányít, csak úgy teszel, mintha nem. Megveszel minden cuccot, amit látsz a TV-ben, legyen az krémektől kezdve a gyógyszerekig minden, ne is tagadd le. Azzal hogy lázadsz a kor ellen, még semmit nem érsz el, csak annyit, hogy elhalad melletted a világ és látszólag észre sem veszed. Minek kell a punk cucc? Nem a cuccaiddal, meg a stílusoddal kell a punkságodat hangsúlyozni! Elég ha a felfogásod olyan, de ezt nem kell mutatni állandóan a világnak.
2010. szept. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
már megbocsáss de tudod mit veszek? kaját, mert azt muszáj. gyógyszert nem szedek, mire kéne? ha beteg vagyok pihenek egy hetet és kész ami évente maximum 2x előfordul. TV-t hetente nézek kb 1 órát ami 2 south parkból áll. ha rám néznél egyetlen márka feliratot sem látnál, ugyanis nem vagyok hirdetőfelület. a punk cucc sem annyira igaz, hiszem se szegecses bőr/farmer mellény se oldallánc, se pc. csak fekete / sötét gatya, zenekaros póló és bakancs. én speciel életembe nem láttam olyan reklámot hogy 'noname fekete hegymászós gatya, igen, ha divatos akarsz lenni akkor ez a neked való!' nem járok mekibe nem veszek fel fiú létemre sálat azért mert valaki valamelyik adónak azt mondta hogy ez az őszi divat, és bakancsot a környezetembe senki sem hord, szóval még azt sem mondhatod hogy leutánoztam volna bárkit.
2010. szept. 4. 23:40
 8/14 anonim ***** válasza:
Én fiu vagyok, de télen mikor nagyon hideg vagyok akkor veszek fel sálat hogy ne fázzon meg a torkom.. Akkor én most hülyén cselekszek??
2010. szept. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
hideg van*
2010. szept. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
De mi értelme van ennek? Minek lázadsz ilyenekkel, hogy nem veszel fel márkás cuccokat? Jó nem gazdagítod a cégeket, de ez akkor is hülyeség, mert kínaiban is vannak jó cuccok és nem a gazdagokat gazdagítod vele. Én nem ismerem a punk felfogást, de ha az utcán látok egyet bakancsban, akkor nem az jut eszemben, hogy "Igaza van, lázadjon a világ ellen!", hanem az, hogy "Úhhh, minek csinálja ezt, mi értelme van? Nem rohad le a lába 40fokban, abban a bakancsban?!!". Tehát lázadsz, de nem fogsz meg vele senkit. Én azt mondom, hogy járj rendes cuccokban és fejben lázadj.
2010. szept. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!