Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha egy dolgozat miatt nem...

Ha egy dolgozat miatt nem megyek suliba, mit írjon apám a szülői igazolásnak?

Figyelt kérdés
Nem tudtam eleget készülni és így nem akarom megírni, inkább pótlom. Főleg hogy 2 jegyes.

2021. okt. 5. 06:35
 1/7 anonim ***** válasza:
19%

Családi okok miatt.


Egyébként szerencséd van. Az én apám nem az ellenőrzőmet, hanem a hátsó felemet szignózná ilyen esetben. Nem a dolgozat előtt 1-2 nappal kéne nekiállni tanulni és akkor talán menne. Gondolom kicsit sem érdekel, hogy nemcsak te hazudsz, hanem apádat is erre kényszeríted.

2021. okt. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Én csak annyit írtam hogy a gyermekem hiányzását szülői igazolással szeretném igazolni.Ennyi,nem kell magyarázgatni.
2021. okt. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
Jujj te kis csaló. Hasmenés, hányás. Az amit az orvosok nem is tudnak lenyomozni. De legyél szíves tanuld meg, hogy a következő alkalommal jól írd meg azt a dolgozatot.
2021. okt. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosok nem hülyék. Nagyon jól tudják, ha hazudik valaki, max leszarják.
2021. okt. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%
Az itteni közösséget minősíti a pontozás. A kicsit is erkölcsös válaszokra megy a piros, aki pedig asszisztál a csaláshoz, annak a zöld. Nem is csoda, hogy ott tart az ország, ahol. Ilyen emberekkel.
2021. okt. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Annyi elég,hogy családi ok miatt hiányoztál. Én ezt nem tartom csalásnak, volt,hogy nekem is sok minden összejött és nem tudtam készülni, így nem mentem be,anyukám leigazolta. Persze nem aludtam egész nap,hanem tanultam, pótoltam, elvégre ezért nem mentem be. Ha tényleg becsületesen tanulni fogsz ,akkor szerintem megéri, mert úgyis megíratják veled is utólag. De ha csak egyéb dolgokkal foglalnád el magad,akkor menj be,mindegy melyik nap kapsz egyest.
2021. okt. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%
#5 Én nem pontoztam senkit, de vedd figyelembe, hogy ide nagyrészt fiatalok, iskolások járnak akiknek nagyrészük mindent akar csinálni csak tanulni nem, szóval ne lepődj meg a pontozáson.
2021. okt. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!