Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tegyek ha rosszul sikerült...

Mit tegyek ha rosszul sikerült egy dolgozatom és nagyon szomorú vagyok?

Figyelt kérdés
Most írtuk első dogát az évben matekból, az új sulimban és 2 órát gyakoroltam de szerintem egy jó válaszom sem lett. Egyszerűen teljesen leblokkoltam. Előző évben ötös lettem, de most nagyon nincs kedvem semmihez, és szomorú vagyok hogy hogy rontottam el, és rossz jegyet fogok kapni.. Mit tegyek szerintetek , hogy kicsit jobb kedvem legyen,/nyugtassatok meg kérlek hogy csak én érzem ennyire gáznak
2021. szept. 21. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne kenődj el, még csak most kezdődött el a tanév, ezerszer ki tudod javítani év végéig.

Gyakorolj persze kicsit többet, de az is lehet, hogy csak te érzed úgy, hogy olyan rosszul sikerült :)

2021. szept. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
2 óra gyakorlás nulla.
2021. szept. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A legsikeresebb emberek nem szín ötös tanulók vígasztald ezzel magad. Én is teperni akartam mint állat utána hamar bebizonyosodott hogy nem az iskola tett gazdaggá
2021. szept. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!