Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gazdasági menedzsment szak....

Gazdasági menedzsment szak. Egyáltalán érdemes egyetemre menni? Ha igen, melyik egyetemre?

Figyelt kérdés
Eddig a Metut néztem, azonban nagyon sok a negatív kritika róla (bár azok 2017es adatok). Akkor a Corvinust is néztem, de erről már végkép nem tudom eldönteni, hogy érdemes-e, a hírneve miatt, ami már lehet nem is igaz (régi adatok alapján a gyk-n). Bár a BGE-t sem tudom, mert olvastam azt is , hogy már csak a neve tartja fent. Help please!

2021. okt. 5. 20:31
 1/2 A kérdező kommentje:

Ha esetleg tudtok más egyetemeket ajánlani, azt megköszönném

valahogy el szeretnék indulni és informált szeretnék lenni

:)

2021. okt. 5. 20:32
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Gazdalkodasi es menedzsment a rendes neve a szaknak, szerintem ez az a szak ahova minden evben a legtobben jelentkeznek. Emiatt en lehet hogy inkabb penzugy-szamvitelre jelentkeznek a helyedben, szerintem ezzel tobb lehetoseg nyilik meg az ember elott es sokkal specifikusabb.

En mindenkeppen az ELTE-t ajanlanam, jok a tanar, kivalaszthatod hogy melyik tantargyat szeretned angolul tanulni es fizetni sem kell erte.

2021. okt. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!