Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a tapasztalatotok a Pázmány...

Mi a tapasztalatotok a Pázmány Péter katolikus Egyetem Teológus képzéséről?

Figyelt kérdés

Igazából minden jöhet,ami az iskolához kapcsolódik:)

Koli, oktatás,stb..



2021. okt. 7. 05:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Isteni.
2021. okt. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1! Most ezt trollkodásnak szántad?
2021. okt. 7. 06:02
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak viccnek.
2021. okt. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem volt vicces, köszi!
2021. okt. 7. 06:35
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Biztos jó lehet, ha csupa hívő papnövendék tanul ott. Nem hiszem hogy lennének pl csicskáztatások.
2021. okt. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Miért nem volt vicces? Neked ez istenkáromlásnak számít? Hány éves vagy, mert furcsán működsz?
2021. okt. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aranyos volt. Nem kifejezetten vicces, de mosolyogtam rajta. Nem értem, miért baj ez
2021. okt. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

Én a jogi karon tanulok és csak ajánlani tudom a sulit :)

Magának az egyetemnek úgy tudom csak 2 vagy 3 kollégiuma van, ezért érdemes máshova is jelentkezni. A karok oldalain vannak fent környező kolik, amiket ajánlanak.

A hitélet szempontjából rengeteg lehetősége van az embernek különböző programokon részt venni.

A teológus képzést nem ismerem, biztos vagyok benne, hogy ott is rendkívül segítőkészek az oktatók :)

2021. okt. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%
Teológus vagyok, és szerintem (1) vicces és jó volt az első hozzászólás (2) jó az egyetemen az oktatás, de mindenképpen azt javaslom, hogy vegyél fel mellé vagy előtte egy másik, “piacképes” diplomát is. Nem csak azért, mert annak a szolgálatban is hasznát látod, hanem azért is, mert jobb teológus is leszel tőle, meg ha bármi történne veled az életben, ami miatt ott kellene hagynod a hivatásodat (tényleg BÁRMI megtörténhet, hosszú az emberi élet!), legyen valami kenyérkereső szakmád. Elsősorban a tanári szakmát javaslom, de ezen túl lehet tényleg bármi, ami érdekel téged, például én is közgazdász is vagyok.
2021. okt. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
10%

kérdezd perintfalvi rita teológust, fenn van facebookon, és szokott válaszolni.

azt tudni kell, h. a magyar teológusképzés rendkívül szexista és patriarchális szellemű.

én is hallgattam teológiát pár évig, de otthagytam a képzést.

azzal kezdődött, hogy az egyik jó nevű ffi prof elmondta, hogy nem szereti a túl okos nőket...

perintfalvi hiába doktorált le, csak bécsben kapott katedrát.

idehaza a nőket kispadra ültetik és az üvegplafon jelenség, a vertikális és horizontális szegregáció markánsan jelen van.

ha pl. jól beszélsz németül, menj inkább bécsbe tanulni, tudtommal ingyenes eu-polgároknak, és nívósabb a képzés, egyenesebb és tisztább a karrierút.

2021. okt. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!