Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Több mint 1000 fertőzött volt...

Több mint 1000 fertőzött volt az elmúlt 24 órában nem kéne visszaállni online tanrendre,hogy megelőzzük bajt?

Figyelt kérdés

Eddig mindig csak hétvégi adatoknál volt több mint 1000 fertőzött de most már a napi adatoknál is újból van és lesz.

Szerintem nem kell sok és bedurvul a delta variáns.



2021. okt. 14. 10:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%
A válaszokat, reakciókat köszönöm, de a gyerekeket, akik nem járnak suliba, nagyon megviseli a társaság hiánya. Ez viszont statisztika. Egyes nyugati országokban már a betegbiztosító is foglalkozik a depis gyerekekkel.
2021. okt. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
30%

Miért, a gyerekeknek nincsenek barátai? Én is eljártam gyerekként vagy 1-2 osztálytárssal vagy a szomszéd gyerekekkel bandázni.


Vagy ilyenkor hermetikusan elzárják a gyereket a külvilágtól és nem mehet az utcára sem?

2021. okt. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%

Imádom, hogy olyanok nyilvánítanak vélemény a home office-ról, akik csak tévében látták :D.

Néha jó elmenni emberek közé, de egy ez miért kollégákat kell, hogy jelentse? Csak ők vannak nekem? Nincsenek, anyám, apám, testvérem, párom, gyerekem, barátom, ismerősöm/haverom? Senki? Csak a kollégák?

A munkahely, az munkahely, 1-2 emberrel esetleg majd tartod a kapcsolatot, ha elmész onnan, de ennyi, nem kell ezt túlmisztifikálni. Normális embernek van különálló magánélete a munkahelyétől, az az, a hely, ahova bejárok dolgozni. Tudom sok embernek nincs munkahelytől független élete, látom én is, a saját munkahelyemen, nem is annyira a közvetlen, de sok társosztályon dolgozónál azt, hogy nincs párja, idős szülők, talán van 1-2 ismerőse, és estig bent van, amikor home office volt se érdekelte, mert mit csináljon egyedül? Hát nem tudom, én a párommal voltam otthon és tök jó volt, előtte tudtam olvasni, normálisan tudtam feküdni-kelni, nem szötykölődtem a büdös emberek között a buszon reggel-délután, hanem kényelmesen lezuhanyoztam, ittam egy kávét, közben olvastam, volt egy kis énidőm és utána elkezdtem dolgozni, van egy csetprogramunk a mhelyen, azon beszélgetünk munkáról és ügyes-bajos dolgokról napközben, tehát van kontakt, normális időben végeztem, utána néha beszélgettem barátnőmmel, amikor jobb volt a helyzet, taliztunk, máskor tanultam, megint máskor párommal is tudtunk hétköznap programot csinálni az ő barátaival is, amikor már nem full bezártság volt. Hát nem tudom. Ez jobb vagy reggel 7-kor szötyögni a büdi emberek és hajléktalanok között beérni, állandóan hallgatni másokat a melóhelyen, akik feltartanak, amikor már rég csinálhatnám a dolgomat (bocs, de nem érdekel mindenki, sokkal produktívabb vagyok otthon, nem hallgatom nettó egy órában másnak a hülyeségeit, ami a munkához nem visz közelebb és pozitívat se tesz az életemhez), utána délután hazamenni a tömegben, hullafáradtan hazaesni és csak bambulni a tévé előtt. A home office az életemet adta vissza, akinek nem, az azért van, mert nincs élete a munkahelyén kívül, vagy utál a családjával lenni.

2021. okt. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A Kérdezö megint csak lógni akar a suliból ?
2022. márc. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!