Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Metu-s mozgóképkultúra és...

Metu-s mozgóképkultúra és médiaismeretre mennyire nehéz bejutni?

Figyelt kérdés

Gondolom itt is csak 3 lépcsős felvételi van és nem nézik a pontokat.

Mennyire nehéz az a 3 lépcsős felvételi?

Számít az hogy valaki mondjuk színművész specializációt akar majd , nem pedig a másik kettőt?

Ha valaki elfogadhatóan teljesít és képes fizetni a tandíjat akkor már föl is van véve? Vagy olyan nehéz mint az SZFE-s


A válaszokat előre is köszönöm.



2021. okt. 17. 02:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát hogy milyen lett az oktatás az szfe-n arról inkább ne beszéljünk... mióta átvették felette az irányítást.

A METU-n most bocsi hogy ezt mondom, de inkább a pénzed kell nekik, szóval mondjuk miközben a képzőművészeti egyetemre, vagy a mome-ra a legjobbakat veszik fel, addig a METU-ra egy közepes képességű embert is felvesznek.

2021. okt. 17. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Leginkább az énekléses része miatt kérdeztem.

Bár hangom van , szóval ha mást nem akkor azon megbuknék rendesen.

A többi része a felvételinek viszont eléggé normálisnak tűnt nekem így papíron.


Ha az éneklésen kívül minden más jó lesz , akkor még fölvehetnek?

2021. okt. 17. 13:54
 3/4 A kérdező kommentje:
A mome-n nem találtam színművész képzést.
2021. okt. 25. 02:06
 4/4 anonim ***** válasza:
A MOME ra az egyik barátnőm egy selfie vel jutott be.. :D. Azóta átment inkább a Képzőbe mert annyira gagyi volt az oktatás a MOME n. Szóval nehogy elhidd, hogy az jobb mint a többi..
2022. márc. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!