Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Normális, hogy nagyon visszavá...

Normális, hogy nagyon visszavágyok az általánosba?

Figyelt kérdés

most kezdtem a gimit, és nagyon hiányzik a régi osztályom, minden nap sírok is miatta, az új nem épp az én világom. :/

gondolom, idővel alakulni fog, nem?


2010. szept. 2. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Idővel megszokod a helyed, és nem fog annyira hiányozni, én nagyon szerettem az általánost, 9.-ben nekem is nagyon hiányzott, és most 12.-ben úgy vagyok vele, mintha nem is jártam volna általánosban. Ez csak kezdeti nehézség, egy kis idő, új haverok, stb, így nem fog annyira hiányozni.

18/f

2010. szept. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Velem is ugyan ez van. Tegnap rám írt az összes osztálytáram msn-en, hogy mivan velem, hogy telt az első nap..stb.Annyira jól esett. Olyan jól elbeszélgettem velük.:) Nosztalgiáztunk meg minden.xD

Jó vissza gondolni, hogy mennyi hülyeséget csináltunk együtt, mennyit nevettünk.:)

De ennek már vége sajnos, már ugysem leszünk osztálytársak. Ilyen az élet sajnos.:/:/

Egyébként nincs úgy különösebb bajom a mostani osztályommal csakhát még nem vagyunk összeszokva, sokszor van olyan, hogy csak állunk csendbe és nem jön a téma. :D


De amúgy szerintem el fog múlni valamilyen szinten ez a hiányérzeted.:)

2010. szept. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak ugyanazt tudnám leírni mint az előző... Fel a fejjel, minden kezdet nehéz.

18/L

2010. szept. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ill a kettővel előttem lévő :D
2010. szept. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Velem is ez van most kezdtem a gimit én is és az osztály nem épp az én világom, én is sirtam tegnap is meg ma is. De remélem majd idövel ez elmulik.
2010. szept. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én most vagyok végzős gimis, de még mindig hiányzik a volt iskolám, a volt osztályom :)

Egyébként idővel hidd el, hogy csiszolódni fogtok a jelenlegi osztálytársaiddal is.

2010. szept. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hát jó lenne.

első napom borzalmas volt, egész délután bőgtem és néztem a tablóképünket.

második nap kicsit jobb volt. (:

2010. szept. 2. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!