Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan rúgassam ki magam okj-ről?

Hogyan rúgassam ki magam okj-ről?

Figyelt kérdés

Első sorban:

Apám nem enged dönteni.

Nem engedte, hogy munkába menjek az iskola helyett.

Pedig már volt helyem.

Tegyük hozzá, 20 éves vagyok.

Szerintem már segítség nélkül sikerül döntenem...


Órarendem abból áll, hogy reggel hatkor kezdődik és este kilenckor van vége. NAPPALI TAGOZATOS!!!!! ISKOLA!!!! legkevesebb napom: amikor ötkor végzek!!!!

Nincsen időm pihenni, alvás helyett írok házit, én ezt NEM BÍROM. A saját anyám 1-9 dolgozik, én meg reggel 6!!!!-9kor érek haza nem pedig délután!!!!


hogyan jussak ki ebből? Ha:


- nem engedi

- nem érti meg

- nem képes felfogni, hogy szar


köszönöm


bármilyen olyan, ami kivált elbocsátjást azonnal. nem érdekel, ha csúnya.



2021. okt. 18. 11:04
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
és nem, nem fontosabb egy papír, minthogy legyen pénz, megélhetés, lakhatóságom.
2021. okt. 18. 11:06
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Menj be a titkárságra és iratkozz ki. Azonnali hatályú, nem kell menned többé. Aztán otthon hazudd azt, hogy mész, közben járj állásinterjúkra, keress munkát, aztán járj dolgozni, úgyse tudják meg.
2021. okt. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
es aztan ha kérik a papírt? xxdd
2021. okt. 18. 11:21
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Addigra lesz pénzed albira és elköltözöl.
2021. okt. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
kevésbé hazugság kategória kellene
2021. okt. 18. 11:39
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Akkor a sarkadra állsz és kijelented, hogy kiiratkozol.
2021. okt. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
3x Oda álltam elé és leszarta. Nem ez a baj itt.
2021. okt. 18. 12:00
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

Melyik a jobb:

a. Apa, felrúgtam 10 gyereket a tanfolyamon, ezért kirúgtak és mellesleg péntek délután 2-re meg kell jelennem a kerületi kapitányságon tanúként.

b. Apa, ez a szakma nem tetszett nekem, szóval kiiratkoztam. Viszont nem tervezek itthon ülni egész nap így már találtam munkahelyet, ahol lesz tartós keresetem és mellette lesz időm eldönteni, mihez is akarok kezdeni az életemmel.

2021. okt. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

Azonnali elbocsájtás csak nagy súlyos, már már bűncselekmény kategóriájú cselekedetnél van szerintem...pl súly testi sértés (tanárral vagy más diákkal) esetleg kábítószerrel való visszaélés ilyesmi.


Nem éri meg, plusz emiatt faterod gondolom megjobban elpicsáz, nem tudod titokban tartani, mert a levelek a bejelentett lakcímedre érkeznek stb.


Az se opció hogy hiányzol, mert 10-20 igazolatlan után felkeresik a szüleidet, meg úgy tudom hogy van már online felület ahol a szülő lát mindent.


Az nem opció hogy átiratkozol másik szakra ?

2021. okt. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
75%
És miből fogol megélni? Te is ilyen ÁJTÍ mérnök - Sztívdzsobsz - bitkojin szagértő vagy, mint itt a sok hazudodó? Vagy a számlákat anyuci fizeti majd?
2021. okt. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!