Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan rúgassam ki magam okj-ről?

Hogyan rúgassam ki magam okj-ről?

Figyelt kérdés

Első sorban:

Apám nem enged dönteni.

Nem engedte, hogy munkába menjek az iskola helyett.

Pedig már volt helyem.

Tegyük hozzá, 20 éves vagyok.

Szerintem már segítség nélkül sikerül döntenem...


Órarendem abból áll, hogy reggel hatkor kezdődik és este kilenckor van vége. NAPPALI TAGOZATOS!!!!! ISKOLA!!!! legkevesebb napom: amikor ötkor végzek!!!!

Nincsen időm pihenni, alvás helyett írok házit, én ezt NEM BÍROM. A saját anyám 1-9 dolgozik, én meg reggel 6!!!!-9kor érek haza nem pedig délután!!!!


hogyan jussak ki ebből? Ha:


- nem engedi

- nem érti meg

- nem képes felfogni, hogy szar


köszönöm


bármilyen olyan, ami kivált elbocsátjást azonnal. nem érdekel, ha csúnya.



2021. okt. 18. 11:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

iratkozz át levelezőre v. estire, ha lehet.

én a helyedben elvégezném, legalább lesz vmi a kezedben.

ne hidd, h. kapkodnak a képzetlen munkavállalókért.

2021. okt. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nagyon nehéz rávenni, hiába van már jelentkezésem munkák(ra) szóval azért gondoltam, valami tanácsot kérek. Mert most kicsit nehéz dolgom van, mások csak úgy otthagyják ha akarják, nekem meg "felelnem" kell otthon hogy mit fogok csinálni, hiába vagyok 20. Emiatt is szeretnék elköltözni, de ahhoz kellene egy állás. Természetesen, van már helyem valahol, és nem, nem vagyok annyira gáz sem, hogy erre nem gondoltam volna.

Mindössze, csak valamilyen módon ki akartam magam onnan szedetni. Nem gondoltam volna, hogy csak ez az egyetlen út létezik, de akkor még egyszer megprobalom, talán megrohadok a szakmában bukottként

2021. okt. 18. 14:42
 13/15 A kérdező kommentje:

Offtopic, de sok tanárom úgy jön oda, hogy grafikus szakmával nem fogsz semmire sem menni, mert szinte papír nélkül bárhol alkalmaznak, ahol mindegy.

Lényegében, van tudásom, de fizikailag, lelkikeg nekem ez sok ahhoz, hogy nekem legyen egy papírom, és azzal hogy megyek bárhová? 1 év munkatapasztalattal kell jelentkezned, nekem meg egy hónapom sincsen, mert kb nem engedi az időm.

2021. okt. 18. 14:44
 14/15 anonim válasza:
100%
Még mindig nem válaszoltál: Miből veszel zabálnivalót?
2021. okt. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Fényevő lesz.


Vagy levegő hamzsoló.

2021. okt. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!