Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tudnék iskolát váltani?

Hogyan tudnék iskolát váltani?

Figyelt kérdés

Közgazdaságot tanulok, most vagyok 10.-es, de nyelvi előkészítős osztályba járok, szóval 11.-es lennék.

Nem érdekel, nem érzem magaménak a gazdaságot, nem is látom át, nem is szeretem. Utálok iskolába járni, utalom a tanáraimat és nincsenek normális barátaim. Van 3 "barátnő", de ők nem olyanok, mint én. Nem szeretem az osztályomat sem. Általánosban jó tanuló voltam, szinte mindenből 5-ös voltam, csak az angol volt 3-as. Ezért választottam a nyelvet, a szüleim akarták a gazdaság részét. Hogyan válthatnék iskolát? Nagyon gáz már ilyenkor? Idén év végén kellene szakmai alap"vizsgát" tenni. De ezen tuti nem megyek át. Mivel 50 %-a az anyagnak nem megy. Tiszta hülye vagyok ehez és nem is érdekel!

Nem tudom milyen irányba szeretnék menni. Eddig az az egy elképzelésem van, hogy tetováló szeretnék lenni.

Mit csinálnak?

17l


2021. okt. 19. 16:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!