Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ötödikben jó iskolát váltani,...

Ötödikben jó iskolát váltani, ha az osztályban nincs egy barátnő sem?

Figyelt kérdés

Sokat próbálkozunk, de csak a csufolás, hol kiközöités - hol mégis játszanak az udvaron szitu van. Szülők sem nyitottak, van, hogy a suli előtt várva nem is köszönnek, inkább elnéznek.

7 lány, 12 fiú az osztály


2021. szept. 17. 04:02
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Igen. Aztán majd a melóból is kiléphet. A lakásából is elköltözhet. A házasságát is feladhatja.
2021. szept. 17. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze váltogassátok a sulit amíg találtok olyat ahol mindnen gyerek tökéletes és sose szivatják egymást....Én úgy érzem, hogy ha hol játszanak egymással hol csúfolódnak ott igazából nincs komoly probléma. Én akárhány osztályt láttam mindig valamiért szivatták egymást a gyerekek de attól még játszottak együtt. Nekem az jött le, hogy nallatok is ez van, csak a gyereked kicsit túlérzékeny, de emiatt nem kell sulit váltani. Bekerülne egy osztályba ahol a többiek már 5 éve együtt vannak, össze szoktak ráadásul pont kezdenek olyan korba lenni, hogy jön a kiközösítés, klikkesedés, te meg bedobod oda a gyereket új osztálytársnak. Ott mégjobban nem érezné jól magát.
2021. szept. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Így talán igen... de mi a helyzet a tanárokkal és az oktatással? Ez sokkal kritikusabb pont. Alapvetően nem hiszem, hogy másik suliban sokat javulna a helyzet... a gyerekek genyók mindenhol, csúfkolódnak, kiközösítenek... főleg ha a gyerek egy introvertáltabb személyiség, és nem tudja megjátszani magát. Sosem lesz „menő”, mert nem ilyen személyiségű.
2021. szept. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nem garantált, hogy az új iskolában lesz az osztályban barátja, másrészt nem is kell feltétlenül, hogy onnan legyen. Nekem sem az osztályomból voltak barátaim.

Piszkálás, kiközösítés nagyjából csak az érettségi utáni képzéseken nincs.

2021. szept. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!