Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mik jelenleg a felvételi...

Mik jelenleg a felvételi követelmények az ELTE pszichológiára?

Figyelt kérdés

Nem találom a neten. Szóval, aki megtalálja, és ideje, energiája engedi, az írja le ide, légyszi.


Aki pedig puffogni jön ide, hogy "Miért nem keresed meg te?? blablabla" az ne írjon. Ha nincs időd, energiád rá, senki sem kötelez arra, hogy válaszolj!


És az NEM érdekel, hogy 1-5 éve mi volt. MOST mi a felvételi követelmény?


Előre is köszönöm!



2021. okt. 20. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
2021. okt. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha rosszul tudom javítsatok, de én is oda akarok jövőre felvételizni, úgyhogy valamennyire képben vagyok a dolgokkal... :D

Az érettségi pontokba 2 érettségit kell beleszámítanod, a következő tárgyak közül: magyar nyelv, matematika, egy idegen nyelv, történelem, biológia. A 2 érettségi közül legalább az egyiket emelt szinten kell teljesítened.

Én eredetileg úgy készültem, hogy egy emelt angollal és egy emelt biosszal megyek, de a biosz egyszerűen annyira nehéz, hogy nem lenne elég magas a %, ezért inkább az emelt angol mellé, egy közepet (pl törit) viszek, mert ott nagyobb az esély arra, hogy magas pontszámot érjek el.

2021. okt. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a jövő évi általános felvételi időszak még nem kezdődött el, ezért a legfrissebb infókat az idei, 2021-es tájékoztató tartalmazza. Évek óta nem változtak a követelmények, de a jövőt mi sem tudjuk megjósolni.

[link]

Ha van valami kérdésed, írj nyugodtan privátban, én oda járok amúgy. :)

2021. okt. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!