Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pszichológiára jelentkezéshez...

Pszichológiára jelentkezéshez mik a követelmények?

Figyelt kérdés

Most fogok érettségizni de még mindig homályos nekem minden. Ha nem érettségizem bioszból, akkor is jelentkezhetek? Nem értem miért kell kettők választani pontszámításhoz ha mind az ötöt beleszámolják.. Megőrülök.

Angolból, töriből emeltezem, az ötödik pedig infó amiből már letettem.



2018. dec. 13. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Így is jelentkezhetsz.

A 11. év végi bizonyítvány+12 év végi+ legjobb 5 érettségi átlag+ töri+angol+100 pluszpont (ha az emeltjeid 45% fölött vannak).

Ha valamit nem értesz nyugodtan írj, én is most fogok érettségizni.

2019. jan. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kell biosz emelt, de többet érsz vele, mint más tárgyal, mert az első félévben az anatómia sokkal könnyebb lesz, ha bioszból emelteztél.


Azért kell választanod két tárgyat, mert ha szar az átlagod, akkor ezt a kettőt duplázzák. (Illetve szerintem nem is kell "választanod", mert a rendszer automatikusan a legmagasabb jegyek alapján számol.)

2019. jan. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kell biosz emelt, de többet érsz vele, mint más tárggyal, mert az első félévben az anatómia sokkal könnyebb lesz, ha bioszból emelteztél.


Azért kell választanod két tárgyat, mert ha szar az átlagod, akkor ezt a kettőt duplázzák. (Illetve szerintem nem is kell "választanod", mert a rendszer automatikusan a legmagasabb jegyek alapján számol.)

2019. jan. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!