Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Pázmány BTK-n a...

Milyen a Pázmány BTK-n a közösségi élet?:)

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne azoknak a véleménye akik ide járnak vagy jártak. (Elsősorban a szabadbölcsészet érdekelne) előre is köszönöm!:)

2021. okt. 26. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy kalap szar. Mondjuk milyen lenne egy társasház épületében
2021. okt. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, ettől tartok én is:/
2021. okt. 26. 15:15
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem hatalmas csalódás volt (5 éve). Utána a BME - re mentem tovább mesterszakra és ég és föld... Akkor éreztem magam először egyetemistának, az alapszak olyan volt, mint valami unalmas irodai munkahely. :(
2021. okt. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jaj, köszönöm a válaszod! Milyen szakra jártál ha szabad kérdeznem?
2021. okt. 26. 15:46
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológia
2021. okt. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Pázmány BTK-ának a nagy hibája volt, hogy nem egy épületben (sőt városban) voltak a különböző szakok. Erre próbálnak most megoldást találni azzal, hogy az államtól kaptak épületeket, ahol ki fognak alakítani egy egységes kampuszt. Ez viszont idő, amíg felújítják. Addig szétszórva vannak órák az általuk bérelt épületekben.
2021. okt. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!