Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon reklámozzák a Milton...

Nagyon reklámozzák a Milton Friedman Egyetemet. Tényleg annyira szuper?

Figyelt kérdés
2021. okt. 29. 08:38
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Ez a régi Zsigmond Király átnevezve, mert annak már nagyon rossz híre volt. Ez alapján én sokat nem várnék, de persze, lehet, hogy fejlődtek azóta. :D
2021. okt. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ugyanazok az oktatók is?
2021. okt. 29. 08:48
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
A Miltonnak van pénze reklámokra. Nem a legjobb suli, de ha csak egy diplomát akarsz akkor jó.
2021. okt. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Nem egy nagy szám egyetem. Papírra lehet jó, de ha azt mondod, hogy te a BME-n végeztél vagy a Miltonon azért kicsit más benyomást teszel és ezt mondom, úgy hogy alapvetően nem igazán hiszek ezekben. Viszont miltonnál hallottam olyat, hogy gazdinfón alig van programozás ami infónál elég gyenge alap lenne. Kb mintha azt mondanád, hogy gépészmérnök képzésen alig kell rajzolni valamit.


GDF és Milton kb egyszinten van. Talán még a Metro ilyen semmilyen egyetem. Ha csak papír kell akkor lehet jók, de amúgy... hát nem tudom.

2021. okt. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
diplomagyár. ennyi. semmire se nagyon jó alibi papír.
2021. okt. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem meg ha komolyan veszed és tényleg tanulni akarsz, akkor ott is tudsz. Biztos nagyobb eséllyel csúsznak át ott gyengébb tudású emberek is a vizsgákon, mint a Corvinuson és bekerülni is könnyebb. Rajtad áll, hogy mit hozol ki belőle. Azért ilyen egyetemekről is vitték már sokra emberek és Corvinusos is lett már munkanélküli. Szerencse+hozzáállás kérdése.
2021. nov. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

Vicces hogy manapság még ott tartanak az emberek hogy amilyen egyetemen végeztél olyan a tudásod.

Nem az számít hova jársz hanem hogyan használod ki az egyetem nyújtotta lehetőségeket, gyakorlati helyeket. Végezhetsz a harvardon is ha egész nap a szobádban ülsz és a végén csak egy papírral és nulla gyakorlati tudással távozol.

Egy állásinterjún pont leszarják hova jártál, azt nézik milyen tapasztalatokat tudsz felmutatni.

A Milton szerintem ebből a szempontból nagyon jó, az összes tanár rengeteg helyet kínál iskolán kívül a fejlődésre, van olyan felsőbbéves akinek a tanára mondta neki első héten hogy oké te kellesz a csapatomba, a srác azóta az ő cégénél dolgozik suli mellett.

Attól mert kicsi és nem hírhedt a neve mint egy ó-de-nagy-Eltének, még lehet színvonalas az oktatás.

Én ide járok és nagyon elégedett vagyok vele, nincsenek szivatós tanárok szinte mindegyikük közvetlen és korrekt, normálisan működik az adminisztráció, folyamatosan értesítenek hova lehet menni tapasztalatot gyűjteni, nem egy számsor vagyok a többszáz fő közül hanem név szerint ismernek, kicsi és összetartó a közösség.

Bárhová is mész, azt tanácsolom ne azt nézd milyen a neve az egyetemnek mert többezer ember végez nagy nevű egyetemeken, de a tapasztalat az ami kiemel téged amikor a HR-es száz önéletrajz közül a tiedet választja ki. Az hogy valaki elvégez egy egyetemet nem azt jelenti hogy ért is a témához, ha csak egy intézmény név lesz ott azzal semmire nem mész.

2022. jan. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%

7, Ha valóban színvonalassá vált az oktatás, az jó hír, de sok éven át nem volt az. Nem véletlenül nem volt jó híre régebben, nem arról van szó, hogy elte vagy nem elte.

De tök jó, hogy tudtál hozni aktuális véleményt. :)

2022. jan. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!