Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szorongás és egyéb mentális...

Szorongás és egyéb mentális betegség miatt lehet felmentést kérni testnevelés alól?

Figyelt kérdés
Egyébként is sokat szorongok, szociális fóbiás vagyok és depressziós, de ami a legjobban kiváltja belőlem ezeket az a tesi, nem tudom miért.

2021. nov. 4. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
17%

lábtöréssel előbb adnának, mint lelki bajra.


ennyi erővel minden más tárgyból is kérhetnél felmentést.


én is utáltam a tesit, és egyszerűen felmentettem magam.


de nekem fizikai betegségem is volt, ezért sikerült elintézni.

2021. nov. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A mentális betegségek is vannak olyan súlyosak mint a fizikaiak:( szerintem.
2021. nov. 4. 20:20
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

akkor matekból vagy angolból miért nem menteted fel magad?


szerinted melyik szaktanár fogadja el, h. kizárólag az ő órájára nem jársz be lelki okok miatt? nekem a matek okozott hatalma szenvedést, buktam is belőle, mégis végigcsináltam, és nem hiszem, h. felmentett volna bárki.


hiába pontozol le dühösen, de tesiből csak akkor kapsz felmentést, ha fizikai eü. gondjaid vannak, nekem a lábam műtötték, és azért.

2021. nov. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem pontoztalak le, és nem is lettem dühös:D mások pontoztak le nem én.

Egyébként a matek meg az angol százszor fontosabb tantárgy mint a tesi. De nem akarok vitatkozni, csak egy egyszerű kérdést tettem fel, úgyhogy itt hagyjuk is abba.

2021. nov. 4. 21:09
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sajnos nem, pedig bizonyos esetekben indokolt lenne.
2021. nov. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!