Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akik az Andrássy Gyula Gimnázi...

Akik az Andrássy Gyula Gimnáziumban tanulnak emelt bioszt, titeket hany ponttal vettek fel?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnek emelt bioszra menni, eddig mindig kituno voltam, magyarbol nagyon jo vagyok viszont felek hogy a felvetelin a matek nem fog olyan jol menni:(. Titeket (+az osztalytarsaitokat) hany ponttal vettek fel?

2021. nov. 7. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak felhívták a szüleim az igazgatót és vele megdumálták, nem kellett felvételizni. Neked sem kell. Ha van hely valamelyik osztályukban, átvesz, ha nem, így jártál...
2021. nov. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Én az emelt töri szakra szeretnék menni. Remélem, hogy osztálytársak leszünk.:) Nekünk a pályaorientációs napon azt mondták, hogyha kitünő vagyok és matek+magyarból írok összesen egy 40 pontos felvételit akkor jó esélyem van rá hogy felvesznek. Megkérdezhetem, hogy te melyk iskolába jársz?
2021. nov. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!