Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták! Ti örülnétek,...

Egyetemisták! Ti örülnétek, ha visszatérne az online oktatás?

Figyelt kérdés

2021. nov. 9. 20:50
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Hibrid oktatás kéne
73 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%

senki:


tényleg senki:


Vitya: "most mi támadjuk a vírust, neki kell védekeznie"


XDDD

2021. nov. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

1-es, én nem pontozlak le, sőt éppen ellenkezőleg:D

Nagyon örülnék neki, sokkal jobb volt online, csak kíváncsi vagyok, hogy a többség hogy vélekedik erről.

Remélem nem az általad említett kategóriába tartozó emberek szavaznak itt a nemre, mert úgy nem kapunk valami reális képet😂Akikkel én beszéltem erről egyetemistákkal, mind azt mondták, hogy örülnének neki.

2021. nov. 9. 21:18
 3/31 anonim ***** válasza:
41%
Az oktatás nem érdekel, de a vizsgákat, zhkat szeretném jelenlétiben megírni... Az online feladatsorok nagyon mocsok módon lettek összerakva. Kevesebb idő, a példákhoz képest sokkal nehezebb, megcsavartabb feladatok... Ha a korábbi jelenléti zhkon gyakorolsh, esélyed sincs. Én nem akarom ezt, nem szeretném, ha más hülye módszerein múlna az, hogy újabb 2* 300 ezret kelljen kifizetnem egy esetleges csúszás miatt, ne pedig a saját tudásomon
2021. nov. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
71%

Sziasztok!

Másodéves bsc-s nappalis egyetemista vagyok és nem szeretnék távoktatást. De kíváncsi vagyok rá milyen előnyei vannak, szívesen fogadom az érveket privátban. Kulturált formában szeretném, ha meggyőznétek, vagy legalábbis rámutatnátok arra, hogy én ezzel miért járnék jól. Sajnos látok rá esélyt, hogy nem marad jelenléti örökké és szeretném, ha ezúttal tudnám értékelni.


Paraméterek:

Koliban lakom

Online formában dolgozom egyetem mellett

2021. nov. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
74%
Hiányzik, mint púp a hátamra, hogy megint hazaköltözzek, és megint 0 szociális élettel, teljesen depressziósan próbáljam teljesíteni a félévet, a home officeban kb teljesíthetetlen gyakornoki munkám mellett.
2021. nov. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
52%

Igen, szeretném.


Szinte minden nap egy darab elméleti órám van a keddet kivéve.


Nagy könnyedség lenne, ha nem kellene bejárni 1 darab óra miatt és hajnalban kelni.

2021. nov. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
91%

Miért lett lepontozva a 4-es?


Igaza van. Pontosan ugyanígy gondolom Én is. Az oktatás része mondjuk, hogy oké volt online oktatásban (valaki tök jól megoldotta, valaki meg kevésbé, de ez van). Tudtam mellette rendesen dolgozni. Be tudtam osztani az időmet és a tanulnivalóimat. Nem volt gond, hogy este 8-kor volt az óra, mert csak beültem a gép elé és már hallgattam is. Tök jó volt, hogy nem kellett este a hidegben átbuszoznom a fél városon, mert este kezdődött egy órám.


De a vizsgák. Nagyon kevés idő. Rengeteg feleslegesen túlgondolt feladat (mert ugye ellenőrizetlen vizsgakörnyezet....). Konkrétan nekem emiatt nem sikerült egy tárgyam az előző félévben (hiába tanultam rá rengeteget) és emiatt fizetek most ebben a félévben tandíjat. Nem akarok online vizsgázást. Őszintén remélem, hogy nem fogják kitalálni egy hónappal a vizsga időszak előtt, hogy online számonkérés lesz.

2021. nov. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
95%
Végzős orvostanhallgatóként számomra nem oszt, nem szoroz, hogy jelenléti vagy online oktatás van. A gyakorlatokat mindkét felállásban ugyanúgy megtartják, legfeljebb helyettük kirendelnek a covid osztályra teát töltögetni meg ágyneműt cserélni, ha megint akkora sz#r lesz, hogy mi kellünk.
2021. nov. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
74%

#8

Max azért fizethetsz tandíjat mert nem tudtad befejezni a szakodat a képzési idő 1.5x-én belül, alias elfogytak a féleveid. Rengeteg évfolyamtársam került volna önköltségesbe de mivel online volt ezért nem volt átsorolás…

2021. nov. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

10-es! Nem erről van szó.

Azért fizetek, mert alapból önköltségesen vagyok. Tavasszal kellett volna végeznem, de nem tudtam megírni a szakdolgozatom, mivel a családom egy része kórházban volt a korona vírus miatt (Én kihordtam itthon, de egy hónapig beteg voltam). Most őszre csak a szakdolgozat maradt volna, ha sikerül az az egy darab tárgyam.


Akkor nem kellett volna fizetnem, hanem lehettem volna passzív féléven. De mivel nem sikerült az az egy darab tárgy, ezért aktiválnom kellett a félévet és fizetnem.

2021. nov. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!