Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nőként tényleg nem jó ötlet...

Nőként tényleg nem jó ötlet férfi szakmát tanulni?

Figyelt kérdés
A családom ellenzi a pályaválasztásomat, mondván nem megfelelő nőnek. Szerintük nem alkalmaznának, esetleg zaklatnának. Én gázszerelő esetleg hidegburkolóra gondoltam, de a szüleim szerint ez férfiaknak való és a nőket nem tűrnék me. Nem lenne esélyem egyik szakmában sem, a nőkben kevésbé bíznak meg. Tényleg nem kéne ilyet tanulnom? Valaki ismer esetleg női szakmunkást, aki főleg férfiak által végzett munkát csinál?

2021. nov. 10. 08:50
A kérdező szavazást indított:
Igen, tanulj ilyet
Ne, nem neked való
14 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
24%

Én sem végeznék semmiféle munkát építkezésen.


Érettségid van?


Irodai telefonszolgálat? Portaszolgálat? (Általános iskolákban, esetleg templomban is előfordul, de még kórházaknál is van.) Postás?


Esetleg még a mosoda (kórházak) vagy konyha (általános iskolák, vendéglátó ipari egységek.) Legvégső esetben a takarítás.


Kórházakat nem szívesen ajánlanám talán mégsem (fokozottabb covid készenlét.) Erről jut eszembe: katonaság? Rendőrség? Ezeken a helyeken nők is vannak, nem csupa férfiakból áll...


Katonákra most az egészségügyben van szükség. Nyilván be vagy oltva.


Megkérdezhetem hány éves vagy?

2021. nov. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
Ha nem zavarna, hogy folyton fogdosnak, akkor nyugodtan végezz ilyen munkát. Üdv 22/lCNC marós.
2021. nov. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia én épületgépész technikus és szoktam burkolás is válalni ( nincs szakmám belőle). Gázosnak simán elmehetsz, főleg ha kiváltod a gázos igazolványt és válalkozol úgy senki nem zaklat max felvesszel magad mellé egy-két segédmunkást. Burkolást nem ajánlom azzal is sokat lehet keresni ha jó vagy benne, de szétmegy az ember térde. 2est sajnálom, sajnos a gyárakban sok a bunkó defektes nyomorúlt. Ha bármi kérdésed van a többire privátba válaszolok.
2022. jan. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!