Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fontos! Melyik szakmát válasszam?

Fontos! Melyik szakmát válasszam?

Figyelt kérdés
17/F megbuktam a szakmámból.nem is érdekelt igazából.a felsoroltak közül melyik szakmát lenne a legérdemesebb kitanulni? Kőműves,festő,Fodrász,férfi szabó? és ha van az olvasók között olyan aki ezek szakmák egyikében dolgozik az tudna mondani tapasztalatokat? a válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!

2013. jún. 16. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem igazán ismerjük a képességeidet.

Mert pl.: ha nincs jó kézügyességed vért fogsz izzadni akkor ha szabó leszel szerintem...

2013. jún. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Kőműves vagy festő.
2013. jún. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
asztalosként tanultam,de nem voltam valami jó,talán mert nem is érdekelt,a közösséget meg magát az ottani rendszert sem szerettem,de kézügyesség téren jó vagyok, a kőműves meg a festő sajnos szezonális :\,és a fodrászról valami vélemény? (nem vagyok meleg,ha ez befolyásolná bármennyire is a kérdést) csak mert valamiért divat lett leb*zizni a férfi fodrászokat,csak mert van belőlük,ugyanúgy bármely más szakmába is lehetnek melegek.de ez nem a téma tárgya :)
2013. jún. 17. 22:54
 4/5 A kérdező kommentje:
Az autószerelőről mi a vélemény? nehéz?keresett? ,igazából ez mindig is érdekelt.
2013. jún. 21. 12:58
 5/5 anonim ***** válasza:
A férfi fodrászok sokkal jobbak a nőknél (lány vagyok! :D).Jobb a pasik térlátása (hiába bizonygatják a nők,hogy nem :P),úgyhogy sokkal jobb frizurát tudnak csinálni.Nekem legalábbis ez a tapasztalatom....
2013. jún. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!