Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért vesznek fel ennyi...

Miért vesznek fel ennyi embert protekcióval gimibe?

Figyelt kérdés
Járok egy xy gimnáziumba, ahol a 8 osztályos képzésre elvileg 28 embert vennének fel. Ehhez képest van a képzésnek olyan évfolyama, ahol 44-en vannak EGY OSZTÁLYBAN..Én az egyik sima 4 évfolyamos képzésére járok, de a mi osztályunkban is 28 helyett 32-en vagyunk. Nem értem, miért jó ez. Oké azt még le tudnám nyelni, hogy osztályonként felvesznek mondjuk 2-3 embert, na de 16-ot??? Egyébként az én megyémnek körülbelül az összes nevesebb gimnáziumával ez a helyzet. Az eredetileg 20-30 férőhelyes osztályokba 30-40en járnak.

2021. nov. 10. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
És azt honnan tudod, hogy protekcióval jutottak be? Amúgy tényleg nem tudom, elvileg nem finanszíroznak többet.
2021. nov. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én sem tudom. Annó 8 osztályos gimimből át akartam menni egy 4 osztályosba, de sajnos kevés lett a pontom. A vicc az, egy osztálytársamnak KEVSEBB lett mint nekem, Őt mégis felvették. Egy nap bement az igazgatóhoz az anyukája, aztán amikor kijöttek az ideiglenes sorrendek, előrébb került mint Én. Ők kb 36-an lehettek egy osztályban a 32 helyett.
2021. nov. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!