Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kit vesznek fel? Aki kicsivel...

Kit vesznek fel? Aki kicsivel jobb tesztet ír, vagy akinek protekciója van azon a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Én vagyok a protekciós, de valakinek jobban sikerült a tesztet megírnia. Mindkettőnket behívtak egy felvételi beszélgetésre. Nagyon szeretném ezt az állást, rég készültem erre. Akik jártasak a témában, azoktól kérdezem: érhet többet, hogy jó ismerősöm van a cégnél? (Természetesen a vezetőség erről tud) Vagy ennyire nem számít az ismeretség? Mik a tapasztalatok?

2020. okt. 27. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút attól függ, hogy annak az embernek mi a prioritás, aki ebben dönt.
2020. okt. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%

Is-is. Vegul a fonok dont. Ha nem vagy full unszimpatikus neki, es tenyleg jóban vannak az ismerosoddel, akkor valszeg teged valasztanak.

Ha csak egy ujabb csokost lat benned a fonok, igyis ugyis kiszor teged.

2020. okt. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyi a különbség. Ha majdnem fej fej mellett vagytok, akkor sok helyen a protekcióst veszik fel. Viszont ehhez nem elég, hogy jó ismerősöd. Én is vittem már be jó ismerősóm önéletrajzát, és mikor kikérték a véleményemet, elmondtam, mi a véleményem a srácról (pozitív), és hogy szeretnék neki segíteni, de sosem dolgoztam vele, így kezeskedni nem tudok érte, szóval szakmai szempontok alapján döntsenek!
2020. okt. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akinek jobban sikerül a személyes beszélgetés.
2020. okt. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ mi az a protekció. Most hogy ismersz valakit az egy dolog, lehet nem sokat számít. Van olyan hely ahol rengeteget számít, van ahol semmit. Ez hely függő is, konkrétan a munkahelyet nem írnám le, de van ahova bolodok jelentkeznek, azt sem tudják milyen a munkakör, mi ott a feladat vagy bármi. Ha családon belül megy oda valaki akkor számít protekciósnak és az hatalmas előny, ha egy már esetleg 20 éve ott dolgozó, becsületes személy mondja, hogy jönne a fiam is ide, akkor ott már látták az apja munkáját, szorgalmát, tudják kb mire számítsanak.

Önéletrajzot, motivációs levelet kellett írni?? Azok is sokat számíthatnak a teszt mellett.

2020. okt. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!