Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az Andrássy töri/biosz szakára...

Az Andrássy töri/biosz szakára szeretne menni valaki?

Figyelt kérdés

2021. nov. 10. 20:37
 1/2 anonim válasza:
Szia! Én most töris vagyok Andrássyban, legtöbbször azért nem jönnek, mert fentáll ez az "illuzió" az iskoláról, hogy nehéz, itt mindenki 5-ös mindenből, pedig egyáltalán nem ez a helyzet! Nagyon kedvesek a tanárok és a diákok is nagyon aranyosak. (Kivéve egy-kettő de azokkal ne foglalkozz...) A legtöbben imádják akik idejárnak a sulit, rengeteg program van itt és a tanulás se nehéz, és nem, nem mindenki 5-ös, tudom, meglepő. Országos versenyeket nyer az iskola, de ezekre külön fel vannak készítve a versenyzők, így érthető a győzelem sokszor. Amúgy nagyon jó iskola, remélem többen is jönnek! Nem kell 90 pont feltétlen, hogy bekerülj,én nekem 80 alatt volt kicsivel, simán bekerültem. Remélem meghoztam pár embernek a kedvét az iskolához.
2021. nov. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én töri szakra szeretnék menni. Mindenképp ezt az iskolát jelölöm 1 helynek, és még 3 szakát is a törin kivül. Én eddig csak jókat olvastam róla.
2021. nov. 12. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!