Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Esti tagozaton milyen a matek...

Esti tagozaton milyen a matek és az angol érettségi?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Az lenne a kérdésem,hogy esti tagozaton mit kérnek a matek és az angol érettséginél?Nagyon megköszönöm ha valaki tudna segíteni!
2021. nov. 12. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Ugyanazt írod meg, mint a nappalisok.
2021. nov. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Érthetőbben: nincs az estiseknek külön érettségi. Egyetlen érettségi van, mindenki azt csinálja meg.
2021. nov. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanolyan mint nappalin, tapasztalat. Ha segítségre gondolsz, nálunk nem volt semmilyen segítség.
2021. nov. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

3

Ez a ritka kivétel.

Valójában inkább az jellemző, hogy intézményi szinten meg a csalás: már az írásbelin is besegítenek, a többit nem írom, mert kiábrándító.

Sajnos elég közelről látom a dolgokat.

Kérdező, az igaz, hogy ugyan azt írja mindenki; nappali, esti tagozat, ám az estiben sokkal könnyebb leérettségizni. Ha tőlünk kibukik valaki, az estiben vígan leérettségizik, úgy, hogy még a heti két alkalommal sem jár suliba...

2021. nov. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)Nem tudtam ez hogyan működik ezért is kérdeztem,mert csak mindenhonnan azt hallottam hogy estibe sokkal könnyebb,viszont nem tudtam miért:)
2021. nov. 13. 13:55
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Estin érettségiztem, estin szereztem érettségire épülő szakmákat. Mesélj kérlek a nagy kiábrándító dolgokról, mert én semmit nem tapasztaltam.
2021. nov. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%

6

Örülj, hogy normális suliba jártál... Hidd el, a többség (esti gimi) nem ilyen.

2021. nov. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Én is esti gimiben érettségiztem, és nem volt segítség.

Sőt 3-an meg is buktak matekból.

2021. nov. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!