Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudok még tárgyat leadni...

Tudok még tárgyat leadni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Tudom kicsi az esély november közepén.. A helyzet szeptemberben kezdtem az SZTE-TTIK-biológia alapszakot.. Ugye augusztus végén felvettem a kötelező tárgyakat, meg egy két kiegészítőt.. A lényeg, hogy van 2-3 tárgyam, amin talán 1x voltam bent, és a vizsgákról is lecsusztam.. Meg időközben rajottem, hogy nem is akarom ezt a szakot elvégezni..... Pár tárgyra tanultam, azokat szeretném letenni, meg azokat át is tudnám kreditálni olyan szakra, amire szeretném.. Lehetséges ez? Elvileg fizetni kell érte, meg TO-ra bemenni.. Ha ez lehetséges mennyit kell fizetni? Tapasztalatok? 20/F

2021. nov. 15. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Minek? Ha nem veszed fel őket újra, akkor nem kell értük fizetni soha.

Neptunon van egy olyan kérvény, hogy utólagos tárgyleadás, ha már nincs fent akkor nincs mit tenni.

2021. nov. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor legyszi mond meg hol találom Neptunon belül az utólagos targyleadast
2021. nov. 15. 15:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérvények között.

Én a BME-re járok nekem már csak ilyen kérvény van, hogy:

018 Tantárgyfelvételi / tantárgytörlési kérelem (NEM SAJÁT HIBÁS), Nem tudom, hogy nálatok hogy van.

Legegyszerűbb az lenne ha írnál egy emailt a tanulmányi hivatalnak.

2021. nov. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!