Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pofátlanság így leadni egy...

Pofátlanság így leadni egy tárgyat?

Figyelt kérdés
Egy tárgy felkeltette az érdeklődésemet, és fel is vettem. De mivel nem tudom mire számíthatok, ezért elmennék az első órára, és ha nem tetszik akkor pedig leadnám a tárgyat. Viszont összesen 8-an vagyunk a tárgyon, és a Teams-es csoportba is betettek már. Szerintetek ha ezek ellenére is leadom, akkor abból lehet valamilyen probléma? (A héten még versenyjelentkezés van nálunk)

2021. febr. 8. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Többek között ezért is találták ki a szabályt, hogy 1 hétig le lehet adni a tárgyat, büntetlenül.
2021. febr. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kislétszámú tárgyaknál mindig kaptunk emailt, hogy akkor indul, ha a reghét szerdáján lesz legalább x fő, de akkor onnantól nem is lehet leadni. Ha nálatok ez probléma lenne, akkor szerintem ugyanígy jártak volna el.
2021. febr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
LE lehet adni!
2021. febr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!