Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egyre jobban tetőző koronav...

Az egyre jobban tetőző koronavírus járvány miatt, szerintetek vissza fogják hozni az online oktatást a tanintézményekben?

Figyelt kérdés

2021. nov. 19. 08:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon remélem, hogy nem lesz. De már csak 3 hetet kell kibírni vizsgaidőszakig. Az meg már sima.

Szerintem ki fogjuk bírni nélküle, legalábbis bízom benne, hogy hivatalosan nem küldenek haza mindenki.

2021. nov. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
59%

Tetőzés december közepén várható, az egy szűk hónap. Ne kívánd az online oktatást, mert az arra utal, hogy nagyon rossz a helyzet. Meg van mondva: elsősorban oltással akarják kezelni.

Egyetemisták, főiskolások, 6. osztályostól felfelé a diákok olthatók. A fiatalabbak nem olthatók, úgyhogy velük otthon kellene maradnia valakinek. Azt mondja a kormány, hogy vegyed fel az oltást, mert az állítja meg a vírust. Nem lesz online oktatás sem olthatóknak, sem nem olthatóknak.

2021. nov. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
58%

Ha eddig nem vezették be, akkor most már minek? Nem lesz itt online, karácsonyig eldöcögünk jelenlétiben, aztán a szünet alatt talán lemegy a tetőzés, és januárban már pláne nem zárnak be semmit.

Talán egy két egyetem átmegy hibridbe, max. ennyit tudok elképzelni.

2021. nov. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
84%
A mi egyetemünk már teljesen átállt online-ra, a vizsgaidőszak is online lesz, és még tudok másik egyetemről is ahol ugyanez a helyzet.
2021. nov. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
30%
Igen, néhány egyetem biztosan átáll makd. De országosan mem gondolnám. Az alsóbb sulikban meg végképp nem.
2021. nov. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
55%
Vártam a kormányinfót. Ma már az is elmaradt. Be vannak sz...va, hogy szavazókat veszítenek, ha valami szigorítást hoznak. Persze a veszélyhelyzetet meg kell júniusig hosszabbítani. Mire fel? Akkor ők legalább dönthetnek büntetlenül bármiről. Az iskolavezetés viszont nem kapja meg azt a döntési lehetőséget, hogy a fertőzöttek száma alapján önállóan lehessen jelenléti, vagy esetenként rövidebb ideig online oktatás. Az egész iskola tele van fertőzöttekkel, covidosokkal. A tanárok is többen betegek, helyettesítő nem nagyon van. Ennek van értelme??? Nem szeretem az online oktatást, de akkor legalább betegen is oda tudok ülni a géphez és le tudom írni az órai anyagot. A középiskolákban simán lehetne szigorítani. Már 12000 felett van a napi fertőzöttek száma. Mire várnak? Sok a magyar még így is? Nagyon kiváncsi vagyok, mit találnak ki!
2021. nov. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
27%

"Már 12000 felett van a napi fertőzöttek száma."


Több millióan pedig egészségesek maradtak tegnap is!:-)

2021. nov. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
22%

Kormányinfó két hetente van, és múlt héten volt, szóval várni kell még a performanszra egy hetet:-)


"Nagyon kiváncsi vagyok, mit találnak ki!"

Karácsonyi ünnepek előtt semmit, efelől nyugodt lehetsz. Ünnepek alatt pedig túl leszünk a tetőzésen, ahogy a szakik megjósolták.

Szóval utána meg emiatt nem találnak majd ki semmit.

2021. nov. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
31%
17-es van kedved jópofizni!! Gratulálok! Neked még nem halt meg senki sem a családból, vagy a baráti körből. Vagy neked is mindegy??? Vagyunk még sokan!
2021. nov. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
25%

Mi abban a jópofi, hogy csomó egészséges ember van az országban??

Nehogy már az legyen a normális, hogy rettegve élünk, ahogy Te.

2021. nov. 26. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!