Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek milyen a Debreceni...

Szerintetek milyen a Debreceni Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma?

Figyelt kérdés
Milyen az oktatás, az osztályok, az épület, a közösség, tanárok és diákok, az ebéd valamint belülről az épület? Mi a legjobb a KLG - ben?

2021. nov. 19. 12:04
A kérdező szavazást indított:
Oktatás
Épület
Közösség
5 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:

Bátyám oda járt és nagyon szerette a tanárokat meg a sulit is, plusz az embereket is szerette ott. Több épület van így előfordulhat hogy át kell sétálni a-ból b-be amúgy szerintem kívülről jól néz ki, bent még nem jártam de tudtommal okés. Továbbá ha autóval járnál 5-ös mert nagy és ingyenes parkolója van (én is ott parkolok pedig Tóth Árpádos vagyok)


Az ebédről nem tudok semmit.


*DeKLGyG a rövidítése

2021. nov. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon jó tanárok, nagyon jó közösség, a környezet méltatlan ehhez a színvonalhoz.

Persze vannak kivételek mind a tanárokat, mind a közösséget illetően, de tényleg szuper suli.

2021. nov. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, sokat segítettetek! <3
2021. nov. 19. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!