Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akik ebben az évben kezdtek...

Akik ebben az évben kezdtek ELTE-GTK-n, hogy tetszik nekik a suli? Érdekesek az órák? Milyenek az oktatók és a többi hallgató?

Figyelt kérdés

2021. nov. 21. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia én idén kezdtem, ng-n. Hát megmondom őszintén szerintem a közösség nulla, semmi program szinte. Néhány tanárnak elég irreális elvárása van a ZH-n ( Menedzsment pl angolul). Nekem unalmas a szak eddig, de szerintem mindenhol az lenne. Az oktatás erős szóval megéri idejönni, de ha közösségi élet is fontos szerintem azokban a BME-GTK 100x jobb. A matek nem olyan durva mint a BME-n de itt is kell azért készülni rendesen. Őszintén én szerintem rossz szakot választottam mert baromi unalmasnak találom, de neked sok szerencsét
2021. nov. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Én alapon BME GTK-n voltam, és mesteren is BME-n maradtam. Viszont rengeteg ismerősöm ment át az ELTE-re. És mesélik hogy elég nagy nulla. Ahogy az előző mondja főleg a közösségi élet nincs, de órák meg vizsgák se az igaziak. Áldom az eszem, hogy inkább maradtam BME-n, minden jól alakult így. BME-n minden sokkal jobban kiforrt, egyben van, közösségi élet pedig a BME-GTK-n a legjobb az egész országban.
2021. nov. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is idén kezdtem, szerintem nem rossz. Néhány tárgy érdekesebb, néhány unalmasabb, de megtanulható minden. A GTK épülete nagyon jó, a zh-k miatt hétről hétre készülni kell, de így nekem pl. egy db vizsgám lesz, szóval december nyolctól február elejéig pihenés van kb. A közösség, hát szerintem ez az adott ember dolga, hogy barátkozzon másokkal, odamenjen hozzájuk beszélgetni, stb, nem az egyetem dolga, persze lehetne több programot szervezni, de én speciel ugyanúgy nem mennék el azokra, ha a barátaimmal ráérünk találkozni, akkor amúgy is találkozunk,ha meg nem, akkor nem. Ha részletesebben érdekelne, szerintem a 6 tantárgy közül 2 érdekes és jó, 3 el egy, egy pedig elég unalmas, ez az arány szerintem nem olyan rossz. A tanárok színvonala változó, de a nagy többség teljesen rendben van, és senki sem akar direkt kiszúrni veled, sőt, néhányan elképesztően kedvesek. Összességében én örülök, hogy ezt az egyetemet választottam,
2021. nov. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#3 vagyok, ha bármi egyéb kérdésed lenne, írj nyugodtan.
2021. nov. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Én sem értem ezt a közösségi élet dolgot. Minden egyetemen ez a koleszok köré szerveződik, az ELTE-n is. Aki akar, megy. Az ELTE-n mindenki 400 pont feletti, ez azért kiemeli. Tanulósabb hely, éppen ezért elismertebb is.
2022. jan. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!