Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Minek kell teljesülnie ahoz,...

Minek kell teljesülnie ahoz, hogy átvegyenek az óbudai egyetem mérnökinformatikus szakára?

Figyelt kérdés
Jelenleg a veszprémi pannon egyetem proginfó szakára járok, de így a harmadik félév vége felé rájöttem, hogy nagyon messze van nekem, mert esztergom mellett lakok, kb 4 óra mire odaérek és ez rengeteg felesleges utazás meg pénz is. Szóval, ha valaki esetleg már csinált ilyet, esetleg pont innen veszprémből, annak nagyon hálás lennék, ha el tudná mondani, pontosan hogyan is zajlik le. Előre is köszönöm a válaszokat.

2021. nov. 23. 08:31
 1/1 anonim ***** válasza:
89%
Rendes felvételi eljárás keretében be kell jutni az óbudaira. Amelyik tárgyakat elismerik, azt elismertetni. A Pannonról pedig ki kell iratkozni.
2021. nov. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!