Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok mondani "izgalmas"...

Tudnátok mondani "izgalmas" témákat pénzügyből, vagy gazdálkodásból?

Figyelt kérdés

Portfóliót kellene írnom, de nincs ötletem. Valamilyen témába bele szeretnék merülni annyira, hogy akár szenvedéllyel tudjak róla beszélni.

Az iskola alig tanított valamit, kénytelen vagyok magamtól felkészülni, és önreflexiót írni arról, hogy miben fejlődtem pénzügy, gazdálkodásból az elmúlt egy évben, de mint írtam, a suli semmit nem ért, online voltak az esti órák, ahol a tanárok ledarálták a ppt-ket, vagy felraktak egy könyvet, hogy tanuljuk meg az anyagot. Szóval rettenetesen kétségbe vagyok esve. Rosszul alszom, fogytam pár kilót, és gyakorta rámtőr a sírógörcs. Szóval tudna valaki esetleg témákat írni, ami nem feltétlen túl bonyolult, tudok róla beszélni a vizsgabizottság előtt, és akár tudok valahol tapasztalatot szerezni a témából?


2021. nov. 25. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Bitcoin / cryptovaluta?


Elég mély téma, hogy elmerülj benne, egyre aktuálisabb és egyre nagyobb a szerepe a gazdaságban.

2021. nov. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Infláció, hitelfelvétel, családi költségvetés...
2021. nov. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!