Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vannak izgalmas gólyatáboros...

Vannak izgalmas gólyatáboros történeteitek? 18L

Figyelt kérdés
Mennyire volt érdemes elmenni, ez később hogyan befolyásolta a társas kapcsolataitokat, történt valami extra jó/rossz
2017. aug. 4. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg embert "ismertem meg" a gólyatáborban, viszont utána már a felével se sikerült tartani a kapcsolatot. Viszont ott ismertem meg az egyik legjobb barátomat, így azért eléggé befolyásolta a "társas kapcsolataimat".


Extra infót nem nagyon mondtak el a tájékoztatókon (azokat gólyatáboron kívül is elmondták). Egyszerűen egy jó buli volt az egész, amire tényleg mindig emlékezni fogok.

2017. aug. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Osztom az előzőt. Egy jó buli az egész, meg hogy kb megnézd kik lesznek a szaktársaid, de amúgy semmi extra, 90%nak az emberekkel az egyetemen nem fogtok még találkozni se, mert úgy rakják össze a csoportokat.

Pl ha te TTK-n kémia szakos vagy, akkor egy földrajzossal kb 1 max 2 közös órátok lesz az egész egyetem alatt.

2017. aug. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én is csatlakozom az előzőkhöz. Én is úgy jöttem haza, hogy hú, de király, lett vagy 30 új haver/barát, akik közül 2-3 tényleg meg is maradt a suliban is, a többiek meg mivel más szakon vannak, máshogy van órájuk, teljesen kiestek így a mindennapjaimból, de nyilván elbeszélgetek velük ha találkozunk a folyosón. Meg egyébként hasznos nagyon, sok információ (vagy jegyzet :P) csurran cseppen, ha ismersz sokakat vagy felsőbbéveseket (csapatvezetők a táborban pl.) a suliból.

Nagyon jó buli volt, kedvencem amikor az egyik esti buliban egy sparos bevásárlókocsiban csapattuk a tánctér közepén. Csak én sokalltam már,nekünk 1 teljes hét volt, teljesen offosan jöttem már haza a fáradtságtól és a játékokat is untam a végére. (körbeállunk, átírt mondókákat mondunk, ugrálunk. Jaj, na azt untam már. :D)


Igazából a gólyatábor (szerintem) annak egy nagyon jó élmény aki szeret inni. Aki nem, annak sokszor nyűg már ez a sok ivós játék meg feladat. Oké, persze van ilyenkor alkoholmentes is,de na. :D

Lényeg,hogy legjobb módszer megalapozni a sulis társaságod, ismerkedni, haverokat gyűjteni. :)) csak biztatlak. :D have fun!

2017. aug. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!